Sisustusneuvonta

Sisustusneuvojiltamme saat apua kodin sisustuspulmiin. Varaa aika puolen tunnin maksuttomaan neuvontaan valitsemalla haluamasi tavaratalo alta ja klikkaamalla "Varaa aika netistä". Voit varata ajan myös soittamalla tai lähettämällä sähköpostia tavarataloon. Sisustusneuvojamme antaa vinkkejä kotiisi Kodin1-sisustustavaratalojen monipuolisen tarjonnan puitteissa.

Huom! Jos haluat varata ajan samalle päivälle olethan yhteydessä tavarataloomme!


Sisustusneuvonta

Tavaratalot

Espoo, Merituuli

puh. 01053 46386

sisustusneuvonta.merituuli@kodin1.com

Varaa aika

Helsinki, Kaisaniemi

puh. 01053 46532

sisustusneuvonta.kaisa@kodin1.com

Varaa aika

Helsinki, Ruoholahti

puh. 01053 44771

sisustusneuvonta.ruoholahti@kodin1.com

Varaa aika

Vantaa, Varisto

puh. 01053 44925

sisustusneuvonta.varisto@kodin1.com

Varaa aika

Vantaa, Porttipuisto

puh. 01053 46882 tai 01053 46883

sisustusneuvonta.porttipuisto@kodin1.com

Varaa aika

Raisio, Kuninkoja

puh. 01053 47224

sisustusneuvonta.raisio@kodin1.com

Varaa aika

Tampere, Turtola

puh. 01053 48535

sisustusneuvonta.turtola@kodin1.com

Varaa aika

Tampere, Lielahti

puh. 01053 44181

sisustusneuvonta.lielahti@kodin1.com

Varaa aika

Jyväskylä, Palokka

puh. 01053 48471

sisustusneuvonta.palokka@kodin1.com

Varaa aika

Oulu, Sisustajantori

puh. 01053 49584

sisustusneuvonta.sisustajantori@kodin1.com

Varaa aika

Lappeenranta, Family Center

puh. 01053 46081 tai 01053 46082

sisustusneuvonta.k1lappeenranta@kodin1.com

Varaa aika

Kuopio, Kolmisoppi

puh. 01053 49731

sisustusneuvoja.kolmisoppi@kodin1.com

Varaa aika