Tuotteesta
Yleistä
Koko: K: 35 cm
Tuotemerkki:By RydénsHalkaisija:25 cmJohdonpituus:2 mMateriaalityyppi:RottinkiTuotenumero:1458351
Tekniset tiedot
Tuotenumero: 1458351
Yleistä
Tuotemerkki
By Rydéns
Sarja
Diego
Värin nimi
Ruskea
Väri
ruskea
Muoto
Pyöreä
Teho (W)
40 w
Paino
0.76 kg
Kanta
1XE27
Jännite (V)
230 V
Energialuokitus
A++ - E
Max Wattimäärä
40 w
Valonlähde sisältyy
Ei
IP-luokka
IP20
Johdon väri
Musta
Koko
Halkaisija
25 cm
Korkeus
35 cm
Johdonpituus
2 m
Materiaali
Materiaalityyppi
Rottinki
Tuotetiedot

Näyttävä rottinkivalaisin tuo boheemia luonnonläheistä tyyliä sekä lämmintä tunnelmavaloa. Valo säteilee lämpimästi rottinkivarjostimen lävitse. Diego pöytävalaisin on 35 cm korkea ja halkaisijaltaan 25 cm. Helposti sijoitettava pöytävalaisin sopii moneen eri paikkaan niin ikään televisiotasolle tunnelmaa tuomaan että yöpöydälle lukuvaloksi. Kahden metrin virtapiuhan ansiosta valaisimelle on helppo löytää sopiva paikka.

Toimitus
Toimitetaan normaalisti 2-6 arkipäivän sisällä.
Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

Ehdot
14 päivän palautusoikeus
Useita maksutapoja
Asiakaspalvelu

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Ota yhteyttä asiakastukeen

Puhelin: 09 4245 4200

Aukioloajat:
Tuotemerkki
by_rydens.jpg
By Rydéns
By Rydéns – valaistus muuttaa ympäristöä

Oikeanlainen valaistus on tarpeen, jotta saat kotiisi haluamasi tunnelman. By Rydénsin - valaistusalan trendikkäimmän tuotemerkin - valikoimasta löydät juuri sinulle sopivan valaisimen.

Tuotteet By Rydéns-tuotemerkiltä

Pöytävalaisin Diego Ruskea

 By Rydéns

125
,
00
Maksa osissa, alk.
Toimitetaan normaalisti 2-6 arkipäivän sisällä.
Kolme syytä valita meidät
Eri maksutapoja
Edullinen rahti
14 päivän palautusoikeus