Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →
Voimassa 31.10. klo 21.00 asti

Kategoriat

  • AsiakastukiAsiakastuki

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Alvric EteiskalustesettiValkoinen

1 / 10

Valitse väri

    Hinta224,99 €Alkuperäinen HintaOli 299,99 €

    Aiempi alin hinta 224,99 €

    Toimitus: marras viikko 48 - joulu viikko 50
    • Aina hintatakuu
    • 14 päivän peruuttamisoikeus
    • Nopea toimitus
    • Jopa 20 vuoden takuu

    Tuotteesta

    • Leveys: 59.8 cm
    • Korkeus: 182.8 cm
    • Syvyys: 35.5 cm

    • Materiaalin ulkonäköPuu
    • MateriaalityyppiMelamiini -päällystetty lastulevy
    • Puulajin ulkonäköMaalattu puu
    • Värin nimiValkoinen
    • Paino 143 kg
    • TuotenumeroSYN0052714

    Tuotenumero: SYN0052714
    Koko
      Korkeus182.8 cm
      Leveys59.8 cm
      Syvyys35.5 cm
    Materiaali
      Materiaalin ulkonäköPuu
      MateriaalityyppiMelamiini -päällystetty lastulevy
      Puulajin ulkonäköMaalattu puu
    Muuta
      Värin nimiValkoinen
      Paino 143 kg
      VäriValkoinen
      SarjaAlvric

    Är du trött på att komma hem till en rörig hall med jackor och skor utspridda överallt? Säg adjö till kaoset med vår fantastiska Hallmöbel! Denna eleganta och praktiska möbel kommer inte bara att hålla din hall organiserad utan också ge en touch av sofistikering till din heminredning.

    Organisera ditt utrymme med stil
    Med en hängande klädhängare, flera hyllor och extra förvaringsutrymme är vår Hallmöbel designad för att hjälpa dig att hålla din hall prydlig och ren. Inga fler sökningar efter borttappade nycklar eller kämpande för att hitta en plats att hänga din jacka - allt kommer att ha sin egen avsedda plats.

    Lyft din heminredning
    Tillverkad av 100% melaminbelagt E1-kvalitets spånskiva är vår Hallmöbel inte bara hållbar och långvarig utan också stilren och modern. Den eleganta vita färgen kompletterar alla inredningsstilar, oavsett om du föredrar en minimalistisk look eller en mer eklektisk känsla.

    Enkel att installera och använda
    Hallmöbeln kan enkelt fästas på väggen, vilket sparar värdefullt golvyta och säkerställer stabilitet. De kompakta måtten gör den perfekt för små hallar eller entréer, samtidigt som den erbjuder gott om förvaringsutrymme för alla dina nödvändigheter.


    Specifikationer

    • Material: 100% melaminbelagt E1-kvalitets spånskiva
    • Tjocklek: 18 mm
    • Färg: Vit
    • Bredd: 59,8 cm
    • Höjd: 182,8 cm
    • Djup: 35,5 cm

    Tähän olemme koonneet yleisimmät kysymykset ja vastaukset tuotteesta "Alvric Eteiskalustesetti".

    Toimitustapa

    Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

     

    Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

    Asiakastuki

    Vastaavia tuotteita

    Valitut lisätarvikkeet

    Usein ostettu yhdessä

    Uutiskirje

    Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

    Kaikki tämä ja paljon muuta:

    • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
    • Henkilökohtaiset tarjoukset
    • Maksuton ja täysin digitaalinen
    Rahti alk. 6,95 €
    Laaja valikoima huonekaluja

    • Svea logo
    • Mastercard- ja Visa-logot
    Copyright © 2026 TM Finland Oy