Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →
Voimassa 31.10. klo 21.00 asti

Kategoriat

  • AsiakastukiAsiakastuki

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Eteiskaluste Wallxpert Eska (139,6 x 182,8 x 37,5 cm) valkoinenValkoinen

1 / 13
Hinta724,99 €
Toimitus: marras viikko 48 - joulu viikko 50
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 139.6 cm
  • Korkeus: 182.8 cm
  • Syvyys: 37.5 cm

  • TuotemerkkiWallxpert
  • Materiaalin ulkonäköPuu
  • MateriaaliLaminaattilevy
  • Materiaalityyppi100% melamiinipinnoitettu E1-laatuinen lastulevy
  • Puulajin ulkonäköMaalattu puu
  • TuotenumeroSQ0261636

Tuotenumero: SQ0261636
Koko
    Korkeus182.8 cm
    Leveys139.6 cm
    Syvyys37.5 cm
Materiaali
    Materiaalin ulkonäköPuu
    MateriaaliLaminaattilevy
    Materiaalityyppi100% melamiinipinnoitettu E1-laatuinen lastulevy
    Puulajin ulkonäköMaalattu puu
Muuta
    VäriValkoinen
    Värin nimiValkoinen
    Sarja

Oletko kyllästynyt palaamaan kotiin sotkuiseen eteiseen, jossa ei ole paikkaa tavaroillesi? Sano hyvästit kaaokselle ja tervetuloa järjestykselle upean eteistelineemme avulla. Tämä tyylikäs kaluste ei ainoastaan tuo ripauksen hienostuneisuutta sisääntuloosi, vaan tarjoaa myös runsaasti säilytystilaa kaikille tärkeimmille tavaroillesi.

Muuta sisääntulosi ilme

Kuvittele astuvasi kotiisi ja sinua vastassa on kauniisti järjestetty tila. Eteistelineessämme on lukuisia hyllyjä, jotka sopivat täydellisesti kenkien, laukkujen ja muiden eteiseen helposti kertyvien tavaroiden säilyttämiseen. Siro muotoilu ja moderni valkoinen väri kohottavat sisääntulosi ilmeen hetkessä.

Laadukasta käsityötä

Tämä eteisteline on valmistettu 100 % melamiinipinnoitetusta E1-laatuisesta lastulevystä, joten se on sekä tyylikäs että kestävä ja pitkäikäinen. Voit luottaa siihen, että se kestää päivittäistä käyttöä ja näyttää hyvältä vuosien ajan. Lisäksi sen voi kiinnittää helposti seinään lisävakauden ja turvallisuuden takaamiseksi.

Tekniset tiedot:

Älä anna sotkuisen eteisen latistaa mielialaasi. Hanki eteistelineemme jo tänään ja muuta sisääntulosi tyylikkääksi ja järjestetyksi tilaksi.

  • Lukuisia hyllyjä säilytykseen
  • Voidaan kiinnittää seinään lisävakauden takaamiseksi

Tähän olemme koonneet yleisimmät kysymykset ja vastaukset tuotteesta "Eteiskaluste Wallxpert Eska (139,6 x 182,8 x 37,5 cm) valkoinen".

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy