Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →
Voimassa 31.10. klo 21.00 asti

Kategoriat

  • AsiakastukiAsiakastuki

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Eteiskaluste Wallxpert Hyla (199,4 x 182,2 x 37,5 cm) ValkoinenValkoinen

1 / 12
Hinta1 099,99 €
Toimitus: marras viikko 48 - joulu viikko 50
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 199.4 cm
  • Korkeus: 182.2 cm
  • Syvyys: 37.5 cm

  • TuotemerkkiWallxpert
  • Materiaalin ulkonäköPuu
  • MateriaaliLaminaattilevy
  • Materiaalityyppi100% melamiinipinnoitettu E1-laatuinen lastulevy
  • Puulajin ulkonäköMaalattu puu
  • TuotenumeroSQ0261721

Tuotenumero: SQ0261721
Koko
    Korkeus182.2 cm
    Leveys199.4 cm
    Syvyys37.5 cm
Materiaali
    Materiaalin ulkonäköPuu
    MateriaaliLaminaattilevy
    Materiaalityyppi100% melamiinipinnoitettu E1-laatuinen lastulevy
    Puulajin ulkonäköMaalattu puu
Muuta
    VäriValkoinen
    Värin nimiValkoinen
    Sarja

Oletko kyllästynyt palaamaan kotiin sotkuiseen eteiseen, jossa ei ole paikkaa takille tai kengille? Sano hyvästit kaaokselle ja tervetuloa järjestykseen upean eteiskalusteemme avulla. Tämä pelkistetty ja moderni kokonaisuus on paitsi käytännöllinen myös tuo ripauksen eleganssia sisääntulotilaasi.

Muuta tilasi

Säädettävän hyllyn ja useiden hyllytasojen ansiosta tämä eteiskaluste tarjoaa runsaasti säilytysratkaisuja kaikille tärkeimmille tavaroillesi. Pidä avaimet, laukut ja asusteet siististi järjestyksessä ja helposti saatavilla. Puhdas valkoinen väri tuo tilaan raikkaan ja ilmavan tunnelman, tehden siitä viihtyisän ja kutsuvan.

Laadukasta käsityötä

100 % melamiinipinnoitetusta E1-laatuisesta lastulevystä valmistettu eteiskaluste on tehty kestämään. Tukeva rakenne takaa kestävyyden ja vakauden, ja tyylikäs muotoilu tuo ripauksen hienostuneisuutta mihin tahansa tilaan. Olipa sisustuksesi moderni tai perinteinen, tämä kaluste sulautuu saumattomasti tyyliisi.

Helppo asentaa

Älä huoli monimutkaisesta kokoamisesta – tämä eteiskaluste voidaan kiinnittää helposti seinään lisäturvan ja -vakauden takaamiseksi. Yksinkertaisen mutta tyylikkään muotoilunsa ansiosta se on täydellinen ratkaisu pieniin tiloihin tai kapeisiin käytäviin. Sano hyvästit epäjärjestykselle ja tervetuloa entistä järjestelmällisempään ja tyylikkäämpään kotiin eteiskalusteemme avulla.

Tekniset tiedot:

  • Säädettävä hylly
  • Useita hyllyjä
  • Voidaan kiinnittää seinään lisävakauden takaamiseksi

Tähän olemme koonneet yleisimmät kysymykset ja vastaukset tuotteesta "Eteiskaluste Wallxpert Hyla (199,4 x 182,2 x 37,5 cm) Valkoinen".

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy