Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →
Voimassa 31.10. klo 21.00 asti

Kategoriat

  • AsiakastukiAsiakastuki

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Eteiskalustesetti Medleys 38x147 cmLuonnonväri/Antrasiitti

1 / 5
Hinta549,99 €Alkuperäinen HintaOli 749,99 €

Aiempi alin hinta 549,99 €

Toimitus: marras viikko 48 - joulu viikko 50
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 147.2 cm
  • Korkeus: 179.7 cm
  • Syvyys: 37.5 cm

  • MateriaaliPuu
  • Materiaalin ulkonäköPuu
  • MateriaalityyppiLastulevy
  • Puulajin ulkonäköTammi
  • KäsittelyMelamiini
  • Tuotenumero1955203

Tuotenumero: 1955203
Koko
    Korkeus179.7 cm
    Leveys147.2 cm
    Syvyys37.5 cm
Materiaali
    MateriaaliPuu
    Materiaalin ulkonäköPuu
    MateriaalityyppiLastulevy
    Puulajin ulkonäköTammi
    KäsittelyMelamiini
Muuta
    Värin nimiLuonnonväri, Antrasiitti
    SarjaHialeh

Tähän olemme koonneet yleisimmät kysymykset ja vastaukset tuotteesta "Eteiskalustesetti Medleys 38x147 cm".

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy