Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →
Voimassa 31.10. klo 21.00 asti

Kategoriat

  • AsiakastukiAsiakastuki

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Honny eteiskalustesetti valkoinenHanah Home

1 / 9

Valitse väri

    Hinta874,99 €Alkuperäinen HintaOli 1 199,99 €

    Aiempi alin hinta 874,99 €

    Toimitus: marras viikko 48 - joulu viikko 50
    • Aina hintatakuu
    • 14 päivän peruuttamisoikeus
    • Nopea toimitus
    • Jopa 20 vuoden takuu

    Tuotteesta

    • Leveys: 179.6 cm
    • Korkeus: 226.4 cm
    • Syvyys: 37.5 cm

    • Materiaalin ulkonäköPuu
    • MateriaalityyppiLastulevy
    • Puulajin ulkonäköMaalattu puu
    • ValaistusEi
    • MuotoSuorakulmainen
    • Tuotenumero2284709

    Tuotenumero: 2284709
    Koko
      Korkeus226.4 cm
      Leveys179.6 cm
      Syvyys37.5 cm
    Materiaali
      Materiaalin ulkonäköPuu
      MateriaalityyppiLastulevy
      Puulajin ulkonäköMaalattu puu
    Muuta
      ValaistusEi
      MuotoSuorakulmainen
      Värin nimiValkoinen
      Maksimipaino150 Kg
      KäyttöalueSisäkäyttöön
      Jalkojen väri Ruskea
      Vaatii kokoamisenKyllä
      Paino 44 kg
      HoitoPyyhi kostealla liinalla
      VäriValkoinen
      SarjaHonny

    Tähän olemme koonneet yleisimmät kysymykset ja vastaukset tuotteesta "Honny eteiskalustesetti valkoinen".

    Toimitustapa

    Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

     

    Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

    Asiakastuki

    Vastaavia tuotteita

    Valitut lisätarvikkeet

    Usein ostettu yhdessä

    Uutiskirje

    Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

    Kaikki tämä ja paljon muuta:

    • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
    • Henkilökohtaiset tarjoukset
    • Maksuton ja täysin digitaalinen
    Rahti alk. 6,95 €
    Laaja valikoima huonekaluja

    • Svea logo
    • Mastercard- ja Visa-logot
    Copyright © 2026 TM Finland Oy