Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →
Voimassa 31.10. klo 21.00 asti

Kategoriat

  • AsiakastukiAsiakastuki

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Quorra EteiskalustesettiValkoinen

1 / 13

Valitse väri

    674,99 €Oli 899,99 €

    Aiempi alin hinta 674,99 €

    Toimitus: marras viikko 48 - joulu viikko 50
    • Aina hintatakuu
    • 14 päivän peruuttamisoikeus
    • Nopea toimitus
    • Jopa 20 vuoden takuu

    Tuotteesta

    • Leveys: 119.6 cm
    • Korkeus: 226.4 cm
    • Syvyys: 37.5 cm

    • Materiaalin ulkonäköPuu
    • MateriaalityyppiMelamiini -päällystetty lastulevy
    • Puulajin ulkonäköMaalattu puu
    • Värin nimiValkoinen
    • Paino 105.2 kg
    • TuotenumeroSYN0052712

    Tuotenumero: SYN0052712
    Koko
      Korkeus226.4 cm
      Leveys119.6 cm
      Syvyys37.5 cm
    Materiaali
      Materiaalin ulkonäköPuu
      MateriaalityyppiMelamiini -päällystetty lastulevy
      Puulajin ulkonäköMaalattu puu
    Muuta
      Värin nimiValkoinen
      Paino 105.2 kg
      VäriValkoinen
      SarjaQuorra

    Förvandla din hall till en stilfull och organiserad plats med vår Hallställning. Tillverkad av 100% melaminbelagt E1-kvalitets spånskiva, är denna hallställning inte bara hållbar utan tillför också en touch av elegans till din heminredning.

    Håll dig organiserad och stilfull
    Med en hängande klädhängare, flera hyllor och extra förvaringsutrymme är denna hallställning perfekt för att hålla din hall fri från oreda. Säg adjö till röriga jackor och skor som ligger utspridda - denna hallställning kommer att hålla allt på sin plats samtidigt som den ger en modern känsla till din entré.

    Platsbesparande design
    Med en bredd på 119,6 cm, en höjd på 226,4 cm och ett djup på 37,5 cm är denna hallställning kompakt men ändå tillräckligt rymlig för att förvara alla dina nödvändigheter. Den eleganta vita färgen ger ett rent och fräscht utseende till din hall, vilket gör den till en mångsidig möbel som passar alla inredningsstilar.

    Enkel att installera
    Denna hallställning kan enkelt fästas på väggen för ökad stabilitet och säkerhet. Med sin enkla monteringsprocess kan du förvandla din hall på nolltid.


    Specifikationer

    • Material: 100% melaminbelagt E1-kvalitets spånskiva
    • Tjocklek: 18 mm
    • Färg: Vit
    • Bredd: 119,6 cm
    • Höjd: 226,4 cm
    • Djup: 37,5 cm

    Tähän olemme koonneet yleisimmät kysymykset ja vastaukset tuotteesta "Quorra Eteiskalustesetti".

    Toimitustapa

    Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

     

    Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

    Asiakastuki

    Vastaavia tuotteita

    Valitut lisätarvikkeet

    Usein ostettu yhdessä

    Katso lisää valikoimasta

    Uutiskirje

    Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

    Kaikki tämä ja paljon muuta:

    • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
    • Henkilökohtaiset tarjoukset
    • Maksuton ja täysin digitaalinen
    Rahti alk. 6,95 €
    Laaja valikoima huonekaluja

    • Svea logo
    • Mastercard- ja Visa-logot
    Copyright © 2026 TM Finland Oy