Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Keskikorkea sänky Oliver

1 / 6
Hinta824,99 €
Toimitus: marras viikko 46 - marras viikko 48
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 97.2 cm
  • Korkeus: 114.5 cm
  • Pituus: 214.6 cm

  • Vuodekoko90x200
  • RunkomateriaaliMassiivimänty
  • JalkaMänty
  • MateriaalityyppiMassiivimänty
  • VäriRuskea
  • TuotenumeroHFN0033327

Tuotenumero: HFN0033327
Koko
    Korkeus114.5 cm
    Vuodekoko90x200
    Leveys97.2 cm
    Pituus214.6 cm
Materiaali
    RunkomateriaaliMassiivimänty
    JalkaMänty
    MateriaalityyppiMassiivimänty
Muuta
    VäriRuskea
    Värin nimiTammi
    SälepohjaSisältyy
    Jalkojen väri Tammi
    Vaatii kokoamisenKyllä
    PatjaEi sisälly
    SängynpäätyPääty
    Sarja

OLIVER KESKIKORKEAPRUNKKAJA 90 X 200 CM TAMMI
OLIVER keskipitkä sänky (90 x 200 cm) tammisena on valmistettu vankasta männystä. Sängyn alapuolinen tila on monitoiminen ja sen voi järjestää leikki- tai lukutilaksi tai käyttää säilytystilana. Avoin ikkuna antaa sängylle leikkisän ilmeen. Sekä tikkaat että ikkuna voidaan kiinnittää vasemmalle tai oikealle puolelle.

  • Massiivimänty
  • Monitoimitila sängyn alla
  • Säädettävä tikkaat
  • Leikkimökki
  • Tammen värinen lakka

Muotoilu 26 viimeistely

  • Materiaali: Täyspintainen mänty
  • Viimeistely: Luonnollinen
  • Väri: Tammi
  • Tuotetyyli: Nykyajan

Tekniset tiedot

  • Sälepohja sisältyy: 1
  • Pehmeä sulkeutuminen: Ei sovellettavissa
  • Suurin patjan korkeus: 16 cm
  • Suurin paino per nukkumispaikka: 75
  • Minimi-ikä: 4 vuotta
  • Todistus: EN 747
  • FSC: 1
  • Kokoamisaika: 120 min

Mitat

  • Koko: 90 x 200 cm
  • Pituus: 2146 mm
  • Leveys: 972 mm
  • Korkeus: 1145 mm
  • Pakkaus: 3
  • Tilavuus: 0,231
  • bruttopaino: 58,5 kg
  • nettopaino: 55 kg

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy