Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

TV-teline Hama Trolley jopa 100 MustaMusta

1 / 10
Hinta499,99 €
Toimitus: ke 28 lokak. - ti 3 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 68.3 cm
  • Korkeus: 168.5 cm
  • Syvyys: 109.4 cm

  • TuotemerkkiHama
  • Materiaalin ulkonäköMetalli
  • Metallin ulkonäköMetalliviimeistely
  • VäriMusta
  • Värin nimiMusta
  • TuotenumeroSYN0034691

Tuotenumero: SYN0034691
Koko
    Korkeus168.5 cm
    Leveys68.3 cm
    Syvyys109.4 cm
Materiaali
    Materiaalin ulkonäköMetalli
    Metallin ulkonäköMetalliviimeistely
Muuta
    VäriMusta
    Värin nimiMusta
    Sarja

Liikuteltava TV-teline pyörillä 49–100" TV:ille; voidaan siirtää huoneessa tarpeen mukaan helppoa kuljetusta varten.

Monipuoliset sijoittelumahdollisuudet TV-tason 4 joustavan pyörän ansiosta. Pyörien lukittavat jarrut varmistavat tukevan pidon kaikilla lattioilla. Easy-Fix-järjestelmä TV:n helppoon ja täysin säädettävään suuntaamiseen. Testattu tunnetun testauslaitoksen kriteerien mukaisesti julkisiin tiloihin, kuten hotelleihin, neuvotteluhuoneisiin, virastoihin tai messuille. Mukana toimitettavien erilaisten asennustarvikkeiden avulla pääset heti alkuun.

  • Kaapelikanava pitää johdot järjestyksessä ja tarjoaa tarvittavan vedonpoiston
  • Käytännöllinen ja tukeva hylly digibokseille, kannettaville tietokoneille ym.
  • Tukee kaikkia VESA-standardeja 400 x 400:sta aina 1000 x 600:aan

Tekniset tiedot

  • Tuotteen mitat (LxKxS): 68.3 x 168.5 x 109.4 cm
  • Väri: Musta

Mitat ja paino

  • Paino (kg): 22.95

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy