Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

Kategoriat

  • AsiakastukiAsiakastuki

Viikonlopun BLACK DEAL!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Parvisänky Fritz Luonnollinen, LaatikollaLuonnollinen, Laatikolla

1 / 4

Valitse väri

    Hinta574,99 €
    Toimitus: marras viikko 48 - joulu viikko 50
    • Aina hintatakuu
    • 14 päivän peruuttamisoikeus
    • Nopea toimitus
    • Jopa 20 vuoden takuu

    Tuotteesta

    • Leveys: 211.2 cm
    • Korkeus: 85.5 cm
    • Syvyys: 97.8 cm

    • Sängyn leveys90 cm
    • Vuodekoko90x200
    • Sängyn pituus200 cm
    • Materiaalin ulkonäköPuu
    • RunkomateriaaliMassiivimänty
    • TuotenumeroHFN0033257

    Tuotenumero: HFN0033257
    Koko
      Sängyn leveys90 cm
      Korkeus85.5 cm
      Vuodekoko90x200
      Sängyn pituus200 cm
      Leveys211.2 cm
      Syvyys97.8 cm
    Määrä
      Istumapaikkojen lukumäärä3
    Materiaali
      Materiaalin ulkonäköPuu
      RunkomateriaaliMassiivimänty
      Materiaali jalatPuu
      MateriaaliPuu
      MateriaalityyppiMassiivimänty
      Puulajin ulkonäköMänty
    Toiminto
      SäilytysKyllä
    Muuta
      VäriBeige
      MuotoSuora
      Värin nimiLuonnonväri
      SälepohjaSisältyy
      Jalkojen väri Luonto
      Vaatii kokoamisenKyllä
      Ulosvedettävä päiväpetiEi
      Rahi sisältyyEi
      PatjaEi sisälly
      Sarja
      Luu puulajiMänty

    FRITZ KABIN PETI (91) 90 X 200 CM MAITOMÄNTY
    Tämä FRITZ-malliston kapteeninsänky (90x200) on valmistettu tukevasta männystä ja siinä on sälerakenne takana ja sivuilla. Sängyssä on 3 vetolaatikkoa lisäsäilytystilaa varten. Minimalistinen mutta trendikäs muotoilu tekee siitä täydellisen valinnan jokaiseen sisustukseen.

    • Massiivimänty
    • 3 säilytyslaatikkoa
    • Minimalistinen muotoilu
    • Tyylikäs ilme
    • Universaali sopivuus

    Muotoilu 26 viimeistely

    • Materiaali: Täyspintainen mänty
    • Viimeistely: Luonnollinen + lakattu
    • Väri: Luonnollinen
    • Tuotetyyli: Skandinaavinen

    Tekniset tiedot

    • Sälepohja sisältyy: 1
    • Suositeltu sälepohja: Sälepohja sisältyy
    • Suurin patjan korkeus: Ei maksimikorkeutta
    • Suurin paino per nukkumispaikka: 75
    • Minimi-ikä: 4 vuotta
    • FSC: 1
    • Kokoamisaika: 30 min

    Mitat

    • Koko: 90 x 200 cm
    • Pituus: 2112 mm
    • Leveys: 982 mm
    • Korkeus: 855 mm
    • Pakkaus: 2
    • Tilavuus: 0,207
    • bruttopaino: 48,9 kg
    • nettopaino: 43,42 kg

    Tähän olemme koonneet yleisimmät kysymykset ja vastaukset tuotteesta "Parvisänky Fritz Luonnollinen, Laatikolla".

    Toimitustapa

    Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

     

    Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

    Asiakastuki

    Vastaavia tuotteita

    Valitut lisätarvikkeet

    Usein ostettu yhdessä

    Uutiskirje

    Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

    Kaikki tämä ja paljon muuta:

    • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
    • Henkilökohtaiset tarjoukset
    • Maksuton ja täysin digitaalinen
    Rahti alk. 6,95 €
    Laaja valikoima huonekaluja

    • Svea logo
    • Mastercard- ja Visa-logot
    Copyright © 2026 TM Finland Oy