Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Bayview Elstead Lighting Outdoor Seinävalaisin

Muutama jäljellä
1 / 5
Hinta311,99 €
Toimitus: ti 3 marrask. - pe 13 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 22.8 cm
  • Korkeus: 42.2 cm
  • Pituus: 27.6 cm

  • TuotemerkkiElstead Lighting
  • Halkaisija22.8 cm
  • MateriaalityyppiAlumiini,Lasi
  • HimmennettäväKyllä
  • Max Wattimäärä60
  • TuotenumeroSYN0054171

Tuotenumero: SYN0054171
Koko
    Korkeus42.2 cm
    Halkaisija22.8 cm
    Leveys22.8 cm
    Pituus27.6 cm
Materiaali
    MateriaalityyppiAlumiini,Lasi
Toiminto
    HimmennettäväKyllä
Muuta
    Max Wattimäärä60
    Valonlähde sisältyyEi
    Värin nimiMusta
    Paino 4.33 kg
    VäriMusta
    KantaE27
    SarjaBayview

Bayview har en klassisk romantisk georgisk elegans, som lyser upp varje exteriör med en stilren närvaro. Denna 1-ljuskälliga stora vägglykta är en sofistikerad design tillverkad av aluminium, med klart fasettglas, färdig i svart och IP44-klassad.


Mått

  • Diameter (cm): 22,8
  • Bredd (cm): 22,8
  • Höjd (cm): 42,2
  • Längd (cm): 27,6

Specifikationer

  • Färg: Svart
  • Material: Gjutet aluminium, klart fasettslipat glas
  • Lampor ingår: Nej
  • Maximal effekt per glödlampa: 60W
  • Dimbar: Kompatibel med dimbara lampor

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy