Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Bedford Quoizel Outdoor Seinävalaisin

Muutama jäljellä
1 / 5
Hinta374,99 €
Toimitus: ti 3 marrask. - pe 13 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 25.4 cm
  • Korkeus: 46.1 cm
  • Pituus: 27.9 cm

  • TuotemerkkiQuoizel
  • MateriaalityyppiKomposiitti,Lasi
  • HimmennettäväKyllä
  • Max Wattimäärä60
  • Valonlähde sisältyyEi
  • TuotenumeroSYN0054223

Tuotenumero: SYN0054223
Koko
    Korkeus46.1 cm
    Leveys25.4 cm
    Pituus27.9 cm
Materiaali
    MateriaalityyppiKomposiitti,Lasi
Toiminto
    HimmennettäväKyllä
Muuta
    Max Wattimäärä60
    Valonlähde sisältyyEi
    Värin nimiMusta
    Paino 2.2 kg
    VäriMusta
    KantaE27
    SarjaBEDFORD

Bedford utomhusserie är klassisk och passar för varje husfasad. Det klara fröiga glaset ger en åldrad känsla och fungerar perfekt med Mystic Black-finishen. Den är gjord av ett kompositmaterial som skapats för att klara extrem värme och brutal kyla. IP44-klassad.


Mått

  • Bredd (cm): 25,4
  • Höjd (cm): 46,1
  • Längd (cm): 27,9

Specifikationer

  • Färg: Mystiskt svart
  • Material: Väderbeständigt kompositmaterial, såpat glas
  • Lampor ingår: Nej
  • Maximal effekt per glödlampa: 60W
  • Dimbar: Kompatibel med dimbara lampor

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy