Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Bingham Hinkley Outdoor Seinävalaisin

Muutama jäljellä
1 / 4
Hinta399,99 €
Toimitus: ti 3 marrask. - pe 13 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 12.1 cm
  • Korkeus: 31.8 cm
  • Pituus: 16.5 cm

  • TuotemerkkiHinkley
  • MateriaalityyppiMessinki,Lasi
  • HimmennettäväKyllä
  • Max Wattimäärä60
  • Valonlähde sisältyyEi
  • TuotenumeroSYN0054198

Tuotenumero: SYN0054198
Koko
    Korkeus31.8 cm
    Leveys12.1 cm
    Pituus16.5 cm
Materiaali
    MateriaalityyppiMessinki,Lasi
Toiminto
    HimmennettäväKyllä
Muuta
    Max Wattimäärä60
    Valonlähde sisältyyEi
    Värin nimiRuskea
    Paino 2.15 kg
    VäriRuskea
    KantaE14
    SarjaBingham

Tillverkad av massiv mässing, Bingham's traditionella stil påminner om en gaslampereproduktion från sekelskiftet. Det vintagelooken är nautisk till sin natur och erkänner Hinkleys ursprung vid stranden av Lake Erie. Mässingskonstruktionen har klart fröigt glas och en Sienna-finish, medan kandelaberlampor kompletterar den autentiska stilen.


Mått

  • Bredd (cm): 12,1
  • Höjd (cm): 31,8
  • Längd (cm): 16.5

Specifikationer

  • Färg: Sienna
  • Material: Massivt mässing, strävt glas
  • Lampor ingår: Nej
  • Maximal effekt per glödlampa: 60W
  • Dimbar: Kompatibel med dimbara lampor

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy