Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Buckley Quoizel Outdoor Seinävalaisin

Muutama jäljellä
1 / 9
Hinta155,99 €
Toimitus: ti 3 marrask. - pe 13 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 16.2 cm
  • Korkeus: 42.9 cm
  • Pituus: 19.6 cm

  • TuotemerkkiQuoizel
  • MateriaalityyppiKomposiitti,Lasi
  • HimmennettäväKyllä
  • Max Wattimäärä40
  • Valonlähde sisältyyEi
  • TuotenumeroSYN0054280

Tuotenumero: SYN0054280
Koko
    Korkeus42.9 cm
    Leveys16.2 cm
    Pituus19.6 cm
Materiaali
    MateriaalityyppiKomposiitti,Lasi
Toiminto
    HimmennettäväKyllä
Muuta
    Max Wattimäärä40
    Valonlähde sisältyyEi
    Värin nimiMusta|Messinki
    Paino 2.48 kg
    VäriMusta,Messinki
    KantaE27
    SarjaBuckley

Buckley utomhuslyktor har klassiska designelement parade med industriella guldaccenter. En robust matt svart ram gjord av väderbeständigt kompositmaterial framhävs av klara fasettglaspaneler för ett klassiskt utseende som är designat för att tåla väder och vind. Denna produkt är IP44-klassad, hållbar och levereras med 5 års begränsad garanti i kustregioner.


Mått

  • Bredd (cm): 16.2
  • Höjd (cm): 42,9
  • Längd (cm): 19,6

Specifikationer

  • Färg: Matt Svart & Mässingsdetalj
  • Material: Väderbeständigt kompositmaterial, klart fasetterat glas
  • Lampor ingår: Nej
  • Maximal effekt per glödlampa: 40W
  • Dimbar: Kompatibel med dimbara lampor

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy