Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Livingston Quoizel Outdoor Seinävalaisin

Muutama jäljellä
1 / 4
Hinta261,99 €
Toimitus: ti 3 marrask. - pe 13 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 14.3 cm
  • Korkeus: 28.3 cm
  • Pituus: 13.9 cm

  • TuotemerkkiQuoizel
  • MateriaalityyppiKomposiitti,Lasi
  • HimmennettäväKyllä
  • Max Wattimäärä60
  • Valonlähde sisältyyEi
  • TuotenumeroSYN0054226

Tuotenumero: SYN0054226
Koko
    Korkeus28.3 cm
    Leveys14.3 cm
    Pituus13.9 cm
Materiaali
    MateriaalityyppiKomposiitti,Lasi
Toiminto
    HimmennettäväKyllä
Muuta
    Max Wattimäärä60
    Valonlähde sisältyyEi
    Värin nimiPronssi
    Paino 1.4 kg
    VäriPronssi
    KantaE27
    SarjaLivingston

Klassisk men subtil styling gör Livingston lilla lykta till ett välkommet tillskott till Coastal Collection. Klart seedy glas kompletterar den rika Imperial Bronze finishen. Tillverkad av ett unikt kompositmaterial, är denna utomhuskollektion garanterad att tåla de hårdaste elementen. IP44 klassad.


Mått

  • Bredd (cm): 14,3
  • Höjd (cm): 28,3
  • Längd (cm): 13,9

Specifikationer

  • Färg: Imperial bronz
  • Material: Väderbeständigt kompositmaterial, såpat glas
  • Lampor ingår: Nej
  • Maximal effekt per glödlampa: 60W
  • Dimbar: Kompatibel med dimbara lampor

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy