Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Londontowne Feiss Ulkoseinävalaisin

Muutama jäljellä
1 / 5
Hinta236,99 €
Toimitus: ti 3 marrask. - pe 13 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 17.1 cm
  • Korkeus: 29.7 cm
  • Pituus: 20.6 cm

  • TuotemerkkiFeiss
  • MateriaalityyppiKomposiitti
  • HimmennettäväKyllä
  • Max Wattimäärä60
  • Valonlähde sisältyyEi
  • TuotenumeroSYN0054191

Tuotenumero: SYN0054191
Koko
    Korkeus29.7 cm
    Leveys17.1 cm
    Pituus20.6 cm
Materiaali
    MateriaalityyppiKomposiitti
Toiminto
    HimmennettäväKyllä
Muuta
    Max Wattimäärä60
    Valonlähde sisältyyEi
    Värin nimiRuskea
    Paino 1.5 kg
    VäriRuskea
    KantaE27
    SarjaLondontowne

Dessa traditionellt designade lyktor är tillverkade av ett väderbeständigt kompositmaterial som har exceptionell hållbarhet för att tåla de hårdaste elementen och har glasplattor med bubblor. IP44-klassad.


Mått

  • Bredd (cm): 17,1
  • Höjd (cm): 29,7
  • Längd (cm): 20,6

Specifikationer

  • Färg: Väderbiten kastanj
  • Material: Väderbeständigt kompositmaterial
  • Lampor ingår: Nej
  • Maximal effekt per glödlampa: 60W
  • Dimbar: Kompatibel med dimbara lampor

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy