Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Plantation Hinkley Outdoor Seinävalaisin

Muutama jäljellä
1 / 7
349,99 €
Toimitus: ti 3 marrask. - pe 13 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 15.2 cm
  • Korkeus: 35.6 cm
  • Pituus: 17.3 cm

  • TuotemerkkiHinkley
  • MateriaalityyppiAlumiini,Lasi
  • HimmennettäväKyllä
  • Max Wattimäärä40
  • Valonlähde sisältyyEi
  • TuotenumeroSYN0054234

Tuotenumero: SYN0054234
Koko
    Korkeus35.6 cm
    Leveys15.2 cm
    Pituus17.3 cm
Materiaali
    MateriaalityyppiAlumiini,Lasi
Toiminto
    HimmennettäväKyllä
Muuta
    Max Wattimäärä40
    Valonlähde sisältyyEi
    Värin nimiPronssi
    Paino 2.04 kg
    VäriPronssi
    KantaE27
    SarjaHinkley

En klassiker från Hinkley, den utsmyckade Plantation-kollektionen har exceptionellt ananasformade optiska glas, hållbar aluminiumkonstruktion och detaljerad dekorativ gjutning för att skapa ett ädelt uttryck. IP44 för utomhusbruk.


Mått

  • Bredd (cm): 15.2
  • Höjd (cm): 35,6
  • Längd (cm): 17,3

Specifikationer

  • Färg: Bronserad brons
  • Material: Aluminium, klart optiskt glas
  • Lampor ingår: Nej
  • Maximal effekt per glödlampa: 40W
  • Dimbar: Kompatibel med dimbara lampor

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy