Jakeluventtiilipaketti uima-altaalle Swim & Fun Ohitus
Tuotteesta
- Sarja:
- Tuotenumero: SYN0024166
Muuta
Sarja |
Ohitusventtiilisarja
Ohitusjakoventtiili mahdollistaa veden virtauksen manuaalisen ohjauksen altaaseen ja aurinkolämmön optimaalisen käytön. Aurinkoisina päivinä voit ohjata veden aurinkolämmön kautta, kun taas yöllä, harmailla päivillä tai kun lisälämmitys ei ole tarpeen, voit ohjata veden ohi aurinkolämmön. Säädettävä vedenvirtausominaisuus varmistaa, että optimaalinen määrä vettä ohjataan aurinkolämmön läpi, kun taas loput kulkevat ohi maksimoidakseen tehokkuuden.
- Veden virtauksen hallinta: Mahdollistaa veden virtauksen manuaalisen ohjauksen altaaseen, optimoidaksesi aurinkolämmittimen käytön aurinkoisina päivinä ja vähentääksesi lämmitystä öisin tai pilvisenä aikana.
- Säädettävä veden virtaus: Mahdollisuus säätää veden virtausta ohjaamaan optimaalinen määrä vettä aurinkolämmittimen läpi, mikä maksimoi tehokkuuden.
- Täydellinen paketti: Sisältää kaiken, mitä tarvitset luodaksesi rinnakkaisliitännän aurinkolämmittimen ja altaan pääletkun välille, sisältäen 3-tie-venttiilin, T-kappaleen, letkuliittimet ja teflonteipin.
- Yhteensopivuus allasletkujen kanssa: Suunniteltu käytettäväksi allasletkujen kanssa, joiden koko on Ø32/38 mm, mikä tekee siitä helpon integroida useimpiin allasjärjestelmiin ilman lisäsovittimia.
- Auringon energian käytön optimointi: Täydellinen allasomistajille, jotka haluavat maksimoida aurinkoenergian käytön altaan veden lämmittämiseksi, mikä vähentää energialaskuja ja lisää mukavuutta.
Määritelmät
- Suolavesialtaille: Ei
- Letkun liitäntä, mm: 32, 38
Toimitustapa
Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.
Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.