Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Anari kirjahylly 77,5 cm tammiValkoinen

1 / 7
Hinta261,99 €
Toimitus: marras viikko 48 - joulu viikko 50
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 77.5 cm
  • Korkeus: 168.3 cm
  • Syvyys: 26.8 cm

  • TuotemerkkiLocelso
  • Materiaalin ulkonäköPuu
  • Puulajin ulkonäköTammi
  • JatkettavaEi
  • Kaapelin hallintaEi
  • TuotenumeroHFN0030201

Tuotenumero: HFN0030201
Koko
    Korkeus168.3 cm
    Leveys77.5 cm
    Syvyys26.8 cm
Materiaali
    Materiaalin ulkonäköPuu
    Puulajin ulkonäköTammi
Toiminto
    JatkettavaEi
    Kaapelin hallintaEi
Muuta
    ValaistusEi
    MuotoSuorakulmainen
    Värin nimiRuskea|Valkoinen
    Maksimipaino40 Kg
    Vaatii kokoamisenKyllä
    Paino 26.4 kg
    HoitoPyyhi kostealla liinalla|Vältä kosteutta ja vettä|Vältä suoraa auringonvaloa
    Sarja

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy