Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

Kategoriat

  • AsiakastukiAsiakastuki

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Hejde kirjahylly 29,5 cm maalattua puuta metallirungollaKeltainen|Valkoinen

1 / 3

Valitse väri

    186,99 €
    Toimitus: marras viikko 48 - joulu viikko 50
    • Aina hintatakuu
    • 14 päivän peruuttamisoikeus
    • Nopea toimitus
    • Jopa 20 vuoden takuu

    Tuotteesta

    • Leveys: 29.5 cm
    • Korkeus: 124.5 cm
    • Pituus: 91.5 cm

    • Metallin ulkonäköKulta
    • MateriaaliMuovi
    • Materiaalin ulkonäköMetalli,Puu
    • MateriaalityyppiMelamiini
    • Puulajin ulkonäköMaalattu puu
    • Tuotenumero1203865

    Tuotenumero: 1203865
    Koko
      Korkeus124.5 cm
      Leveys29.5 cm
      Pituus91.5 cm
    Määrä
      Hyllytasojen määrä3
    Materiaali
      Metallin ulkonäköKulta
      MateriaaliMuovi
      Materiaalin ulkonäköMetalli,Puu
      MateriaalityyppiMelamiini
      Puulajin ulkonäköMaalattu puu
    Muuta
      VäriBeige,Valkoinen
      Valonlähde sisältyyEi
      Värin nimiKeltainen, Valkoinen
      Jalkojen väri Keltainen
      SarjaHejde

    Kirjahylly Dumö 92 cm - Säilytystilaa ja tyylikkyyttä kotiisi

    Kirjahylly Dumö 92 cm on täydellinen valinta sinulle, joka haluat säilyttää kirjasi ja muut tärkeät esineesi tyylikkäästi ja järjestelmällisesti. Tämä hylly tarjoaa runsaasti säilytystilaa ja sen minimalistinen muotoilu sopii täydellisesti erilaisiin sisustustyyleihin.

    Hyllyn väri on valkoinen, joka luo raikkaan ja modernin ilmeen kotiisi. Voit myös valita hyllyn keltaisella värillä, joka tuo ripauksen väriä ja eloisuutta huoneeseen. Materiaalityyppi on kestävä ja helppohoitoinen melamiini, joka takaa hyllyn pitkän käyttöiän.

    Kirjahylly Dumö 92 cm ei sisällä valonlähdettä, mutta sen avoin rakenne mahdollistaa hyvän valon jakautumisen huoneessa. Hyllyn jalkojen väri on keltainen, mikä luo mielenkiintoisen kontrastin valkoiseen hyllyyn.

    Tämä hylly kuuluu Dumö-sarjaan, joten voit yhdistää sen muihin Dumö-tuotteisiin luodaksesi yhtenäisen ja tyylikkään ilmeen huoneeseesi. Hyllyn mitat ovat leveys 29.5 cm, korkeus 124.5 cm ja pituus 91.5 cm. Siinä on myös kolme hyllytasoa, jotka tarjoavat runsaasti tilaa kirjoille, koriste-esineille ja muille tavaroille.

    Kirjahylly Dumö 92 cm on valmistettu laadukkaasta muovista, joten se on kestävä ja helppo pitää puhtaana. Tämä hylly on täydellinen valinta sinulle, joka haluat sekä käytännöllisen että tyylikkään säilytysratkaisun kotiisi.

    • Tyylikäs ja minimalistinen muotoilu
    • Kaksi eri värivaihtoehtoa
    • Kestävä ja helppohoitoinen materiaali

    Tähän olemme koonneet yleisimmät kysymykset ja vastaukset tuotteesta "Hejde kirjahylly 29,5 cm maalattua puuta metallirungolla".

    Toimitustapa

    Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

     

    Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

    Asiakastuki

    Vastaavia tuotteita

    Valitut lisätarvikkeet

    Usein ostettu yhdessä

    Katso lisää valikoimasta

    Uutiskirje

    Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

    Kaikki tämä ja paljon muuta:

    • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
    • Henkilökohtaiset tarjoukset
    • Maksuton ja täysin digitaalinen
    Rahti alk. 6,95 €
    Laaja valikoima huonekaluja

    • Svea logo
    • Mastercard- ja Visa-logot
    Copyright © 2026 TM Finland Oy