Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Kirjahylly Liyakat 83,9 cmPähkinä

1 / 8

Valitse väri ja malli

  • Pähkinä Hinta+0 €
  • Valkoin­en Hinta+0 €
Toimitus: marras viikko 48 - joulu viikko 50
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 83.9 cm
  • Korkeus: 175.6 cm
  • Syvyys: 29.5 cm

  • TuotemerkkiLocelso
  • Materiaalin ulkonäköPuu
  • Materiaali jalatMetalli
  • Puulajin ulkonäköPähkinäpuu
  • ValaistusEi
  • TuotenumeroHFN0030225

Tuotenumero: HFN0030225
Koko
    Korkeus175.6 cm
    Leveys83.9 cm
    Syvyys29.5 cm
Materiaali
    Materiaalin ulkonäköPuu
    Materiaali jalatMetalli
    Puulajin ulkonäköPähkinäpuu
Muuta
    ValaistusEi
    MuotoSuorakulmainen
    Värin nimiPähkinä
    Maksimipaino30 Kg
    Jalkojen väri Musta
    Vaatii kokoamisenKyllä
    Paino 25.12 kg
    HoitoPyyhi kostealla liinalla|Vältä kosteutta ja vettä|Vältä suoraa auringonvaloa
    Sarja

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy