Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Seinähylly Daulerio 84 cmRuskea

1 / 2
Hinta424,99 €
Toimitus: marras viikko 46 - marras viikko 48
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 84.2 cm
  • Korkeus: 221.3 cm
  • Syvyys: 39.9 cm

  • MateriaaliMuovi,Puu
  • Materiaalin ulkonäköPuu
  • Materiaalin valintaMDF
  • MateriaalityyppiMDF,Melamiini
  • Puulajin ulkonäköTammi
  • Tuotenumero1225088

Tuotenumero: 1225088
Koko
    Korkeus221.3 cm
    Leveys84.2 cm
    Syvyys39.9 cm
Materiaali
    MateriaaliMuovi,Puu
    Materiaalin ulkonäköPuu
    Materiaalin valintaMDF
    MateriaalityyppiMDF,Melamiini
    Puulajin ulkonäköTammi
Muuta
    VäriRuskea
    Värin nimiRuskea
    TyyliAjaton
    SarjaTiffield

Seinähylly Daulerio 84 cm - Tyylikäs ja käytännöllinen säilytysratkaisu

Etsitkö tyylikästä ja käytännöllistä säilytysratkaisua kotiisi? Seinähylly Daulerio 84 cm on täydellinen valinta sinulle. Tämä hylly on suunniteltu tarjoamaan paikan esineillesi samalla kun se tuo kauniin lisän sisustukseesi.

Seinähylly Daulerio on valmistettu korkealaatuisesta melamiinista, joka takaa kestävyyden ja pitkäikäisyyden. Ruskea väri luo lämpimän ja kodikkaan ilmeen, joka sopii täydellisesti erilaisiin sisustustyyleihin. Hylly on osa Tiffield-sarjaa, joten voit helposti yhdistää sen muihin sarjan kalusteisiin luodaksesi yhtenäisen ja tyylikkään ilmeen kotiisi.

Seinähylly Daulerio on mitoiltaan 84,2 cm leveä, 221,3 cm korkea ja 39,9 cm syvä. Se tarjoaa runsaasti tilaa esineiden säilyttämiseen ja järjestämiseen. Materiaalivalintana on käytetty MDF:ää, joka on kestävä ja helppohoitoinen materiaali. Hyllyn puuosat on valmistettu laadukkaasta puusta, mikä tekee siitä entistäkin kestävämmän ja luotettavamman.

Seinähylly Daulerio 84 cm on täydellinen valinta kaikille, jotka arvostavat sekä tyylikkyyttä että käytännöllisyyttä. Tilaa tämä upea seinähylly nyt ja anna kotisi sisustukselle uusi ulottuvuus.

  • Ajaton tyyli
  • Kestävä ja helppohoitoinen
  • Laadukkaat materiaalit

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy