Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Seinähylly Meaney 89 cmRuskea

Muutama jäljellä
1 / 2
Hinta336,99 €
Toimitus: marras viikko 46 - marras viikko 48
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 89.1 cm
  • Korkeus: 221.3 cm
  • Syvyys: 39.9 cm

  • MateriaaliMuovi,Puu
  • Materiaalin ulkonäköPuu
  • Materiaalin valintaMDF
  • MateriaalityyppiMDF,Melamiini
  • Puulajin ulkonäköTammi
  • Tuotenumero1225081

Tuotenumero: 1225081
Koko
    Korkeus221.3 cm
    Leveys89.1 cm
    Syvyys39.9 cm
Materiaali
    MateriaaliMuovi,Puu
    Materiaalin ulkonäköPuu
    Materiaalin valintaMDF
    MateriaalityyppiMDF,Melamiini
    Puulajin ulkonäköTammi
Muuta
    VäriRuskea
    Värin nimiRuskea
    TyyliAjaton
    Sarja

Seinähylly Meaney 89 cm - Tyylikäs säilytysratkaisu

Etsitkö käytännöllistä ja tyylikästä säilytysratkaisua kotiisi? Seinähylly Meaney 89 cm on täydellinen valinta. Tämä seinähylly tarjoaa runsaasti säilytystilaa ja samalla tuo kauniin lisän sisustukseesi.

Seinähylly Meaney 89 cm on valmistettu kestävästä melamiinista, joka takaa pitkän käyttöiän. Sen ruskea väri sopii monenlaiseen sisustustyyliin ja tuo lämpöä huoneeseen. Hyllyn korkeus on 221.3 cm, leveys 89.1 cm ja syvyys 39.9 cm, joten se tarjoaa runsaasti tilaa kirjoille, koriste-esineille ja muille säilytystarvikkeille.

Tämä seinähylly kuuluu Remfert-sarjaan, joka tunnetaan ajattomasta tyylistään. Se sopii mainiosti yhteen muiden sarjan huonekalujen kanssa ja luo harmonisen kokonaisuuden sisustukseesi.

Seinähylly Meaney 89 cm on valmistettu MDF:stä, joka on kestävä ja helppohoitoinen materiaali. Lisäksi hyllyn muovista ja puusta valmistetut osat tekevät siitä entistäkin kestävämmän ja luotettavamman.

Tilaa seinähylly Meaney 89 cm ja tuo kotiisi sekä käytännöllistä säilytystilaa että tyylikkään sisustuselementin.

  • Kestävä melamiinipinta
  • Ajaton ruskea väri
  • Runsas säilytystila

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy