Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Taulu Building kehyksellä Monivärinen23,5x28,5 cm

1 / 2
Hinta20,99 €
Toimitus: marras viikko 47 - joulu viikko 49
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 23.5 cm
  • Syvyys: 2.2 cm
  • Pituus: 28.5 cm

  • Runko100% pvc
  • MateriaaliPuu
  • Materiaalin valintaMDF
  • MateriaalityyppiMDF
  • Värin nimiMonivärinen
  • Tuotenumero1717499

Tuotenumero: 1717499
Koko
    Leveys23.5 cm
    Pituus28.5 cm
    Syvyys2.2 cm
Materiaali
    Runko100% pvc
    MateriaaliPuu
    Materiaalin valintaMDF
    MateriaalityyppiMDF
Muuta
    Värin nimiMonivärinen
    SarjaTavla

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy