Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Linara Kichler Kruunu

Muutama jäljellä
1 / 6
Hinta1 499,99 €
Toimitus: ti 3 marrask. - pe 13 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 101.6 cm
  • Korkeus: 31.8 cm
  • Pituus: 30.5 cm

  • TuotemerkkiKichler
  • Halkaisija101 cm
  • MateriaaliMetalli
  • MateriaalityyppiTeräs
  • HimmennettäväKyllä
  • TuotenumeroSYN0054118

Tuotenumero: SYN0054118
Koko
    Korkeus31.8 cm
    Halkaisija101 cm
    Leveys101.6 cm
    Pituus30.5 cm
Materiaali
    MateriaaliMetalli
    MateriaalityyppiTeräs
Toiminto
    HimmennettäväKyllä
Muuta
    Max Wattimäärä60
    MuotoOblong
    Valonlähde sisältyyEi
    Värin nimiMusta|Messinki
    Paino 19 kg
    VäriMusta,Messinki
    KantaE27
    SarjaLinara

Den naturliga mässingsfinishen på Linara är som smycken på den mattsvarta metallskuggan med lameller. När den är belyst är detta sortiment en verklig upplevelse som tillför en omätlig textur till den omgivande duken. En uppfriskande vändning på modern och mitten av århundradet modern inredning.


Mått

  • Bredd (cm): 101,6
  • Höjd (cm): 31,8
  • Längd (cm): 30,5

Specifikationer

  • Färg: Svart & naturlig mässing
  • Material: Stål
  • Lampor ingår: Nej
  • Maximal effekt per glödlampa: 60W
  • Dimbar: Kompatibel med dimbara lampor

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy