Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Seinävalaisin Hinkley Lanza

Muutama jäljellä
1 / 4
Hinta349,99 €
Toimitus: ti 3 marrask. - pe 13 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 25.4 cm
  • Korkeus: 28.9 cm
  • Syvyys: 10.2 cm
  • Pituus: 10.2 cm

  • MateriaalityyppiTeräs,Pellava,Akryyli
  • Max Wattimäärä40
  • VäriRuskea
  • Värin nimiPronssi
  • KantaE14
  • TuotenumeroSYN0036482

Tuotenumero: SYN0036482
Koko
    Korkeus28.9 cm
    Leveys25.4 cm
    Pituus10.2 cm
    Syvyys10.2 cm
Materiaali
    MateriaalityyppiTeräs,Pellava,Akryyli
Muuta
    Max Wattimäärä40
    VäriRuskea
    Värin nimiPronssi
    KantaE14
    Sarja

Lanza tekee tyylikkään vaikutelman vahvalla, suorakulmaisella metallityöllään. Geometrisia yksityiskohtia pehmentävät pellavavarjostimet ja akryylilinssit, mikä antaa hienostuneen, modernin viehätyksen. Lanzasta on saatavilla mallit antiikki-nikkelinä, harjattuna pronssina ja öljyttyä pronssina.


Mitat

  • Leveys (mm): 254
  • Korkeus (mm): 289
  • Pituus (mm): 102

Tekniset tiedot

  • Väri: Harjattu pronssi
  • Materiaali: Teräs, Pellavavarjostin, Akryylilinssi
  • Lampun kanta: E14
  • Valot sisältyvät: Ei
  • Polttimon suurin teho: 40W
  • Himmennettävä: Yhteensopiva himmennettävien lamppujen kanssa

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy