Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Seinävalaisin Kichler Aleeka

Muutama jäljellä
1 / 4
Hinta236,99 €
Toimitus: ti 10 marrask. - pe 20 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 15.2 cm
  • Korkeus: 12.7 cm
  • Syvyys: 20.3 cm
  • Pituus: 20.3 cm

  • MateriaalityyppiTeräs,Opaalilasi
  • Max Wattimäärä3
  • VäriHarmaa
  • Värin nimiHarmaa
  • KantaG9
  • TuotenumeroSYN0036443

Tuotenumero: SYN0036443
Koko
    Korkeus12.7 cm
    Leveys15.2 cm
    Pituus20.3 cm
    Syvyys20.3 cm
Materiaali
    MateriaalityyppiTeräs,Opaalilasi
Muuta
    Max Wattimäärä3
    VäriHarmaa
    Värin nimiHarmaa
    KantaG9
    Sarja

LED Aleeka -kokoelma käyttää taivaallista inspiraatiota luodakseen oman painovoimansa. Soikeat pallot näyttävät leijuvan lähes painottomasti yläpuolella, ja Classic Pewter -viimeistely antaa viimeisen pehmeän nykyaikaisen silauksen.


Mitat

  • Leveys (mm): 152
  • Korkeus (mm): 127
  • Pituus (mm): 203

Tekniset tiedot

  • Väri: Klassinen tina
  • Materiaali: Teräs, Opaalilasi
  • Lampun kanta: G9
  • Valot sisältyvät: 1 x 3W LED G9
  • Polttimon suurin teho: 3W LED
  • Himmennettävä: Yhteensopiva himmennettävien lamppujen kanssa

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy