Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

Hulluja ALE-hintoja BLACK FRIDAY jopa –50% →

Kategoriat

  • AsiakastukiAsiakastuki

Viikonlopun BLACK DEAL!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Hooda eteiskalustesetti valkoinen/ruskeaHanah Home

-23%
1 / 9

Valitse väri

    Aiempi alin hinta 434,99 €

    Toimitus: marras viikko 48 - joulu viikko 50
    • Aina hintatakuu
    • 14 päivän peruuttamisoikeus
    • Nopea toimitus
    • Jopa 20 vuoden takuu

    • Leveys: 119.6 cm
    • Korkeus: 182.8 cm
    • Syvyys: 35.5 cm

    • Materiaalin ulkonäköPuu
    • MateriaalityyppiLastulevy
    • Puulajin ulkonäköTammi
    • ValaistusEi
    • MuotoSuorakulmainen
    • Tuotenumero2284707

    Tuotenumero: 2284707
    Koko
      Korkeus182.8 cm
      Leveys119.6 cm
      Syvyys35.5 cm
    Materiaali
      Materiaalin ulkonäköPuu
      MateriaalityyppiLastulevy
      Puulajin ulkonäköTammi
    Muuta
      ValaistusEi
      MuotoSuorakulmainen
      Värin nimiValkoinen, Ruskea
      Maksimipaino150 Kg
      KäyttöalueSisäkäyttöön
      Jalkojen väri Ruskea
      Vaatii kokoamisenKyllä
      Paino 159.2 kg
      HoitoPyyhi kostealla liinalla
      VäriValkoinen,Ruskea
      SarjaHooda

    Tähän olemme koonneet yleisimmät kysymykset ja vastaukset tuotteesta "Hooda eteiskalustesetti valkoinen/ruskea".

    Toimitustapa

    Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

     

    Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

    Asiakastuki

    Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

    Kaikki tämä ja paljon muuta:

    • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
    • Henkilökohtaiset tarjoukset
    • Maksuton ja täysin digitaalinen
    Rahti alk. 6,95 €
    Laaja valikoima huonekaluja

    • Svea logo
    • Mastercard- ja Visa-logot
    Copyright © 2026 TM Finland Oy