Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

Hulluja ALE-hintoja BLACK FRIDAY jopa –50% →

Kategoriat

  • AsiakastukiAsiakastuki

Viikonlopun BLACK DEAL!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Itsuo Eteiskalustesetti ValkoinenHanah Home

-20%
1 / 9
699,99 €Oli 1 199,99 €

Aiempi alin hinta 874,99 €

Toimitus: marras viikko 48 - joulu viikko 50
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 179.6 cm
  • Korkeus: 226.4 cm
  • Syvyys: 35.5 cm

  • Materiaalin ulkonäköPuu
  • MateriaalityyppiLastulevy
  • Puulajin ulkonäköMaalattu puu
  • ValaistusEi
  • MuotoSuorakulmainen
  • Tuotenumero2284708

Tuotenumero: 2284708
Koko
    Korkeus226.4 cm
    Leveys179.6 cm
    Syvyys35.5 cm
Materiaali
    Materiaalin ulkonäköPuu
    MateriaalityyppiLastulevy
    Puulajin ulkonäköMaalattu puu
Muuta
    ValaistusEi
    MuotoSuorakulmainen
    Värin nimiValkoinen
    Maksimipaino150 Kg
    KäyttöalueSisäkäyttöön
    Jalkojen väri Ruskea
    Vaatii kokoamisenKyllä
    Paino 44.3 kg
    HoitoPyyhi kostealla liinalla
    VäriValkoinen
    SarjaItsuo

Tähän olemme koonneet yleisimmät kysymykset ja vastaukset tuotteesta "Itsuo Eteiskalustesetti Valkoinen".

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy