Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Hostafranc lattialla seisova tv-taso 117,2 cm säilytyksellä tammiValkoinen|Beige

1 / 11
Hinta143,99 €
Toimitus: pe 13 marrask. - pe 27 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 117.2 cm
  • Korkeus: 57.4 cm
  • Syvyys: 39.1 cm

  • TuotemerkkiTvilum
  • Materiaalin ulkonäköPuu
  • MateriaaliPuu
  • MateriaalityyppiLastulevy
  • Puulajin ulkonäköTammi
  • TuotenumeroSYN0059243

Tuotenumero: SYN0059243
Koko
    Korkeus57.4 cm
    Leveys117.2 cm
    Syvyys39.1 cm
Määrä
    Laatikkojen lukumäärä2
Materiaali
    Materiaalin ulkonäköPuu
    MateriaaliPuu
    MateriaalityyppiLastulevy
    Puulajin ulkonäköTammi
Toiminto
    SäilytysKyllä
    SäilytystyyppiLaatikot ja hyllyt
Muuta
    MuotoSuorakulmainen
    Värin nimiLuonnonväri
    TyyliSkandinaavinen,Moderni
    SijoitusLattialla seisova
    Jalkojen väri Luonto
    AiheTV-taso, jossa avohyllyosat ja kaksi laatikkoa; kapenevat puujalat
    Paino 23.5 kg
    VäriValkoinen,Beige
    SarjaHostafranc

Tuotetiedot puuttuvat

Tälle tuotteelle annettiin vain tuotemerkki (Tvilum). Jaa tuotteen nimi, mitat, ominaisuudet tai kuva, niin teen myyntihenkisen kuvauksen.

  • Merkki: Tvilum

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy