Missing translation for header.skipToContent

Runsaasti uutuuksia jopa 40% alennuksella →

1 / 3

Leather Master Maxi Nahkaverhoilun hoitoainepakkaus LM Leather Master

Hinta
29
99
Alkuperäinen HintaOli
44
99
Aiempi alin hinta 29,99
Toimitus: ke 26 elok. - ke 2 syysk. välillä

Tuotteesta

  • Tuotemerkki:Leather Master
  • Värin nimi:Valkoinen
  • Sarja:Maxi
  • Tuotenumero:LM-001

Tuotenumero: LM-001
Muuta
Värin nimi
Sarja

Pakkaus sisältää nahkaverhoilun hoito ja huoltotuotteita (ei mokkanahalle tai nupukkinahalle).
Leather Protection Cream lisää nahan kulutuksenkestoa, tahrojen helppohoitoisuutta ja tekee nahasta pehmeän ja sileän. Suosittelemme käsittelemään nahkaverhoilun Cream-hoitoaineella 2-4 kertaa vuodessa. Herkät nahkatyypit tulee käsitellä hoitoaineella ennen niiden käyttöönottoa. Soft Cleaner for Leather on mieto puhdistusaine useimmille nahkalaaduille. Suosittelemme käyttämään puhdistusainetta 6-12 kertaa vuodessa.


Sisältää
1 pullo Soft Cleaner-pesuainetta (250ml)
1 pullo Leather Protection Cream-nahkaverhoilun suoja-ainetta (250ml)
1 pesuliina.
1 pesusieni. 

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Ota yhteyttä asiakastukeen

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen

Toimimme useassa maassa

Seuraa meitä:

Copyright © 2025 TM Finland Oy