Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →
Voimassa 31.10. klo 21.00 asti

Kategoriat

  • AsiakastukiAsiakastuki

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Baarituoli CoreyHarmaa

1 / 10
Hinta199,99 €Alkuperäinen HintaOli 259,99 €

Aiempi alin hinta 199,99 €

Toimitus: ti 17 marrask. - pe 27 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 52.1 cm
  • Korkeus: 88.9 cm
  • Syvyys: 47 cm

  • Istuinleveys42 cm
  • Selkänojan korkeus27.9 cm
  • Istuinsyvyys39.5 cm
  • Istuinkorkeus61 cm
  • Metallin ulkonäköRauta
  • Tuotenumero2162165

Tuotenumero: 2162165
Koko
    Korkeus88.9 cm
    Istuinleveys42 cm
    Selkänojan korkeus27.9 cm
    Istuinsyvyys39.5 cm
    Leveys52.1 cm
    Syvyys47 cm
    Istuinkorkeus61 cm
Määrä
    Määrä1-pack
Materiaali
    Metallin ulkonäköRauta
    MateriaaliKangas,Metalli,Puu
    Materiaalin ulkonäköMetalli,Kangas
    Materiaalin valintaPolyesteri,Pellava
    Verhoilun ulkonäköPellava
    MateriaalityyppiPolyester,Puu,Pellava,Vaahto,Metall
    VerhoilumateriaalitPolyester
Toiminto
    Nostettava ja laskettavaEi
    TaitettavaEi
    Säädettävä Ei
    PyörimistoimintoEi
    Irrotettava kangasEi
Muuta
    Värin nimiHarmaa
    PestäväEi
    Maksimipaino113 Kg
    KäyttöalueSisäkäyttöön
    Jalkojen väri Musta
    Vaatii kokoamisenKyllä
    Paino 6.81 kg
    HoitoPyyhi kostealla liinalla
    VäriHarmaa
    Sarja
    PyöräEi
    KäsinojaEi

Baarituoli Corey - Tyylikäs ja mukava lisä sisustukseesi!

Baarituoli Corey on täydellinen valinta kaikkiin sisätiloihin, olipa kyseessä sitten keittiöbaaritiski tai baari. Tämä tyylikäs tuoli on valmistettu korkealaatuisista materiaaleista, kuten polyesteristä, puusta, metallista ja vaahdosta, mikä takaa sen kestävyyden ja pitkäikäisyyden.

Corey-baarituolissa on harmaa verhoilu, joka sopii täydellisesti erilaisiin sisustustyyleihin. Tuoli on suunniteltu sisäkäyttöön ja sen jalkojen väri on musta, mikä antaa sille modernin ja tyylikkään ilmeen. Corey-baarituolissa ei ole käsinojia eikä se ole taitettava, mutta se on helppo kasata.

Tuolin mitat ovat leveys 52.1 cm, korkeus 88.9 cm ja syvyys 47 cm. Istuinsyvyys on 39.5 cm ja istuinleveys 42 cm. Tuolin maksimipaino on 113 kg ja istuinkorkeus on 61 cm. Tuoli painaa 6.81 kg ja selkänojan korkeus on 27.9 cm.

Baarituoli Corey on yhden paketin tuote ja se on valmistettu Queer Eye -tuotemerkin toimesta. Tuolin materiaalivalinnat ovat polyesteri, pellava, kangas, puu ja metalli. Tuoli ei ole pestävä eikä sen kangas ole irrotettava. Corey-baarituolissa ei ole pyörimistoimintoa eikä pyörää.

Tämä baarituoli on sekä tyylikäs että mukava istua, ja se sopii täydellisesti kaikkiin sisustustyyleihin. Lisää Baarituoli Corey huonekalukokoelmaasi ja luo upea ilme sisustukseesi!

  • Tyylikäs harmaa verhoilu
  • Valmistettu kestävistä materiaaleista
  • Helppo kasata

Tähän olemme koonneet yleisimmät kysymykset ja vastaukset tuotteesta "Baarituoli Corey".

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy