1 / 5
Koristetyynyt Covasna
Uutuus
Hinta
28
99
Muokkaa valintaasi
- Määrä1
Toimitus syys viikko 39 - loka viikko 41
Tuotteesta
- Koko: 45x45
- Koostumus: 100% Polyesteri
- Materiaalityyppi: Sametti
- Määrä: 1
- Värin nimi: Musta,Oranssi,Valkoinen
- Tuotenumero: SYN0029911
Tuotenumero: SYN0029911
Koko
Korkeus | 12 cm |
Leveys | 45 cm |
Syvyys | 45 cm |
Koko | 45x45 |
Määrä
Määrä | 1 |
Materiaali
Koostumus | 100% Polyesteri |
Materiaalityyppi | Sametti |
Muuta
Värin nimi | Musta, Oranssi, Valkoinen |
Paino | 0.6 kg |
Väri | Valkoinen, Oranssi, Musta |
Sarja |
Kaikki tilat tarvitsevat koristelua tyynyillä; erityisesti syksyllä. Nämä tyynyt, jotka on valmistettu pehmeästä sametista, ovat käytännössä välttämättömiä kodissasi. Niissä on ainutlaatuinen, minimalistinen kuvio noitakenkien muodossa, mikä itsessään kiinnittää vieraidesi huomion.
Tekniset tiedot
- Väri: Oranssi/Valkoinen/Musta
- Materiaali: Sametti
- Kokoonpano: Ei vaadi asennusta
- Tarjous sisältää: 2 x tyyny
- Takuu (vuosia): 2
- Pakkausten määrä: 1
- Kategoria: Scatter-tyyny
- Ulkona/Sisällä: Ulkona
- Tärkeät ominaisuudet: Irrotettava tyynynpäällinen; Nostaa kodikkauden tasoa kodissasi; Lämmin; elegantti väri; Dekoratiivinen; mutta silti toiminnallinen; Poikkeuksellisen helppohoitoinen
- Hoito-ohjeet: Sametti: Käsinpesu tai herkkien tekstiilien ohjelma (30°C), HUOM! Noudata ensisijaisesti valmistajan ohjeita.
- Materiaalin koostumus: 100 % polyesteri
- Muoto: Neliö
- Tyyli: Moderni
Mitat ja Paino
- Tuotteen leveys (cm): 45
- Tuotteen syvyys (cm): 45
- Tuotteen paino (kg): 0,6
- Yleiset mitat (cm): 45x45x12
Tuotteella ei ole arvosteluja
Toimitustapa
Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.
Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.
Vastaavia tuotteita
Valitut lisätarvikkeet
Usein ostettu yhdessä