
Tuotemerkki | Vallila |
Värin nimi | Fudge |
Väri | beiget verhot |
Toiminto | Pitkät verhot |
Tyyli | Klassinen |
Leveys | 140 cm |
Korkeus | 240 cm |
Koko | 140x240 |
Materiaalityppi | 83% Bomull17% Polyester |
Lemmittyni-kuosissa toisesta uutuuskuosista, Fabulasta, tutut linnut jatkavat lauluaan; ujo pöllö, uteliaat pikkulinnut ja eloisa kurkilintu kertovat vanhoja tarinoita kaikille, jota vain hiljentyvät niitä kuuntelemaan.
Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.
Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.
Puhelin: 09 4245 4200
-
Maanantai - Perjantaiklo 10 - 15

Vallila on ollut osa suomalaisten kotien sisustusta jo lähes 80 vuotta. Tuotteet tunnetaan suomalaisesta suunnittelustaan, rohkeista väreistään ja näyttävistä kuoseistaan. Ne ovat suosittuja laajasti maailmallakin. Vallilan tekstiilit sopivat erinomaisesti suomalaiseen kotiin. Laajasta tuotevalikoimasta löytyy erilaisia kodintekstiilejä, kuten verhoja, tyynynpäällisiä sekä mattoja. Lisäksi valikoimassa on astioita sekä pieniä sisustustuotteita. Ne on suunniteltu osaksi suomalaisten koteja ja elämää.