Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Lautassetti Adine 24 osaaPosliini/ruskea

Outlet
1 / 5
224,99 €
Toimitus: to 29 lokak. - to 5 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 30.5 cm
  • Korkeus: 32.7 cm
  • Pituus: 47.2 cm

  • Halkaisija25 cm
  • MateriaaliKeraaminen materiaali
  • Materiaalin valintaPosliini
  • MateriaalityyppiPorcelain
  • VäriRuskea
  • Tuotenumero1506428

Tuotenumero: 1506428
Koko
    Korkeus32.7 cm
    Halkaisija25 cm
    Leveys30.5 cm
    Pituus47.2 cm
Materiaali
    MateriaaliKeraaminen materiaali
    Materiaalin valintaPosliini
    MateriaalityyppiPorcelain
Muuta
    VäriRuskea
    Värin nimiRuskea
    PesuohjeAstianpesukone
    SarjaAdine
    Yleistä tietoaMikrovågsugnssäker

Tämä 24-osainen lautassetti Kütahyalta on valmistettu korkealaatuisesta posliinista. Lautaset ovat kauniin ruskeita, mikä tuo luonnollisen ja rustiikkisen tunnelman pöytääsi. Ne ovat sekä astianpesukoneen että mikroaaltouunin kestäviä, joten ne ovat käytännöllisiä ja helppoja käyttää arjessa. Setti koostuu erikokoisista lautasista ja on täydellinen lisä keittiöösi ja ruokapöytääsi.

  • Korkealaatuinen posliini
  • Kaunis ruskea väri
  • Astianpesukoneen ja mikroaaltouunin kestävä

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy