Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Ulkoseinävalaisin Quoizel Blacksmith

Muutama jäljellä
1 / 5
Hinta286,99 €
Toimitus: ke 28 lokak. - ma 9 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 25.4 cm
  • Korkeus: 28.2 cm
  • Syvyys: 21.7 cm
  • Pituus: 21.7 cm

  • MateriaalityyppiTeräs,Lasi
  • IP-luokkaIP44
  • Max Wattimäärä60
  • VäriHarmaa
  • Värin nimiAntrasiitti|Hopea
  • TuotenumeroSYN0036535

Tuotenumero: SYN0036535
Koko
    Korkeus28.2 cm
    Leveys25.4 cm
    Pituus21.7 cm
    Syvyys21.7 cm
Materiaali
    MateriaalityyppiTeräs,Lasi
Muuta
    IP-luokkaIP44
    Max Wattimäärä60
    VäriHarmaa
    Värin nimiAntrasiitti|Hopea
    KantaE27
    Sarja

Kierremäinen aistihavainto, seppätyön rohkea rautatyö liikkuu pehmeissä kaarissa pallon muotoisen siluetin reunaa pitkin. Vanhan mustan viimeistelyn mukana tulee puuhiilen ja tumman hopean aksentteja, jotka luovat viettelevän, savumaisen ilmeen. Kynttilät on varustettu sylinterimäisillä varjostimilla himmeästä lasista, joka pehmentää tämän upean sarjan valoa. Valmistettu IP44-standardin mukaan, tämä sarja on ihanteellinen ulkotiloihin.


Mitat

  • Leveys (mm): 254
  • Korkeus (mm): 282
  • Pituus (mm): 217

Tekniset tiedot

  • Väri: Vanha musta
  • Materiaali: Teräs, Opaalihiottu lasi
  • Lampun kanta: E27
  • Valot sisältyvät: Ei
  • Polttimon suurin teho: 60W
  • Himmennettävä: Yhteensopiva himmennettävien lamppujen kanssa
  • IP-luokitus: IP44

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy