Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Ulkoseinävalaisin Quoizel Cedar Point 197x326x229 mm197x326x229 mm

Muutama jäljellä
1 / 4
Hinta286,99 €
Toimitus: ke 28 lokak. - ma 9 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 19.7 cm
  • Korkeus: 32.6 cm
  • Pituus: 22.9 cm

  • Halkaisija19.7 cm
  • MateriaalityyppiValualumiini,Lasi
  • Max Wattimäärä60
  • VäriMusta
  • Värin nimiMusta
  • TuotenumeroSYN0036493

Tuotenumero: SYN0036493
Koko
    Korkeus32.6 cm
    Halkaisija19.7 cm
    Leveys19.7 cm
    Pituus22.9 cm
Materiaali
    MateriaalityyppiValualumiini,Lasi
Muuta
    Max Wattimäärä60
    VäriMusta
    Värin nimiMusta
    IP-luokkaIP44
    KantaE27
    Sarja

Cedar Point -kokoelma on monipuolista muotoilua parhaimmillaan, olipa kyseessä sitten rustiikkinen maja tai käsityöläistyylinen mökki. Röpelölasiset paneelit peittävät valonlähteen hillitysti samalla kun tarjoavat visuaalista mielenkiintoa. Kehystä täydentää ohut koristelista ja viimeistelynä on musta väri. IP44-luokiteltu.


Mitat

  • Halkaisija (mm): 197
  • Leveys (mm): 197
  • Korkeus (mm): 326
  • Pituus (mm): 229

Tekniset tiedot

  • Väri: Musta
  • Materiaali: Valettu alumiini, kirkas siemenlasi
  • Lampun kanta: E27
  • Valot sisältyvät: Ei
  • Polttimon suurin teho: 60W
  • Himmennettävä: Yhteensopiva himmennettävien lamppujen kanssa
  • IP-luokitus: IP44

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy