Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →
Voimassa 31.10. klo 21.00 asti

Kategoriat

  • AsiakastukiAsiakastuki

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Puutarharyhmä Felino Kulmasohvalla Musta

Muutama jäljellä
Hinta2 189,99 €Alkuperäinen HintaOli 2 999,99 €

Aiempi alin hinta 2 189,99 €

Toimitus: ke 11 marrask. - ti 17 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

  • Leveys: 220.5 cm
  • Korkeus: 69.5 cm
  • Syvyys: 96 cm
  • Pituus: 285.5 cm

  • Metallin ulkonäköAlumiini
  • MateriaaliLasi,Kangas,Metalli
  • Materiaalin ulkonäköMetalli
  • MateriaalityyppiLasi,Alumiini,Olefiini
  • Istumapaikkojen lukumäärä5
  • Tuotenumero2038469

Tuotenumero: 2038469
Koko
    Korkeus69.5 cm
    Leveys220.5 cm
    Pituus285.5 cm
    Syvyys96 cm
Määrä
    Istumapaikkojen lukumäärä5
Materiaali
    Metallin ulkonäköAlumiini
    MateriaaliLasi,Kangas,Metalli
    Materiaalin ulkonäköMetalli
    MateriaalityyppiLasi,Alumiini,Olefiini
Muuta
    VäriMusta
    MuotoL-muotoinen
    Värin nimiMusta
    Sisältyy toimitukseen1x 5-istuttava sohva|2x Pöytä|Pehmusteet
    Sarja

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy