Missing translation for header.skipToContent

Tarjous monista huonekaluista ja ulkokalusteista →

Kategoriat

1 / 6

Be Basic Kirjahylly 4 tasoa Meksikon mänty Corona-sarja 81x29x150 cm Ruskea

Hinta
219
99
Nopea toimitus! Toimitetaan normaalisti 3-8 arkipäivän sisällä

VIIKONLOPUN TARJOUKSET
Jopa 50%

Päättyy:

Katso kaikki TARJOUKSET

Tuotteesta

  • Tuotemerkki: Be Basic
  • Materiaalityyppi: Mänty
  • Värin nimi: Ruskea
  • Väri: Ruskea
  • Tyyli: Ajaton
  • Tuotenumero: 1125924
Tuotenumero: 1125924
Koko
Korkeus
150 cm
Leveys
81 cm
Syvyys
29 cm
Materiaali
Materiaalityyppi
Mänty
Muuta
Värin nimi
Ruskea
Väri
Ruskea
Tyyli
Ajaton
Sarja
Kampanja

Tämä korkealaatuinen puinen kirjahylly huokuu rustiikkista meksikolaista charmia ja on ajaton lisä toimistoosi tai olohuoneeseesi.

Tämä elegantti kirjahylly on valmistettu korkealaatuisesta männystä, mikä tekee siitä erittäin kestävän. Lujatekoinen puinen hylly ei vaadi paljon ylläpitoa ja kauniit puun syyt antavat sille rustiikkista ulkonäköä.

Kirjahyllyssä on 4 hyllyä, jotka tarjoavat runsaasti tilaa asettaa kirjat, lehdet ja muut asiakirjat järjestykseen. Kirjahyllyn muotoilu on yksinkertainen sekä ajaton ja siihen voidaan asettaa esille myös pikkutavaroita, valokuva-albumeita jne.

Se on helppo koota.

  • Väri: ruskea
  • Materiaali: täysi vahattu mänty
  • Mitat: 81 x 29 x 150 cm (L x S x K)
  • Se huokuu meksikolaista 'Corona'-tyyliä
  • 4 hyllyä
  • Helppo koota
Tuotteella ei ole arvosteluja

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Ota yhteyttä asiakastukeen