Missing translation for header.skipToContent

Puutarhakalusteet ulos varastosta! VARASTONTYHJENNYS →

VIIKON TARJOUS!
👉 Hinnat nousevat - Löydä nyt!

-8%
1 / 9

Kaappi Bello 2 ovea 1 laatikko 

Kampanja
Alennettu Hinta
439
99
Aiempi alin hinta 479,99
Toimitus: ti 14 heinäk. - pe 24 heinäk. välillä

Tuotteesta

  • Materiaalityyppi:MDF
  • Väri:Musta
  • Värin nimi:Musta
  • Sarja:
  • Tuotenumero:SYN0061793

Tuotenumero: SYN0061793

BELLO on huonekaluvalikoima, joka yhdistää harmonisesti minimalistisen suunnittelun ja tyylikkäät yksityiskohdat, luoden yhtenäisen ja modernin kokonaisuuden. Sen tyypillisesti pehmeästi pyöristetyt kulmat antavat esineille hienovaraisuutta ja pehmeyttä, täydellisesti linjassa nykyisten sisustustrendien kanssa.

Kokoelma on saatavilla trendikkäässä Kongon värissä, joka sopii kauniisti erilaisiin sisustustyyleihin. Mattapinta etupinnoilla lisää ripauksen eleganssia.

Kapeat metallijalat syvän mustassa sävyssä luovat visuaalista keveyttä samalla varmistaen vakauden ja kestävyyden. Huolellisesti suunniteltu laatikoiden ja ovien järjestely takaa toiminnallisuuden ja kätevän säilytyksen, säilyttäen silti esteettisen ja järjestelmällisen ulkomuodon. Kahvaton avausjärjestelmä vahvistaa malliston minimalistista luonnetta.

BELLO huonekalut sopivat täydellisesti moderneihin tiloihin, tuoden ripauksen tyylikästä minimalismia ja hienostunutta yksinkertaisuutta mihin tahansa sisustukseen.


BELLO on huonekalukokoelma, joka yhdistää harmonisesti minimalistisen muotoilun ja elegantit yksityiskohdat, luoden yhtenäisen ja modernin kokonaisuuden. Sen tunnusomainen kevyesti pyöristetyt kulmat antavat kalusteille hienovaraisuutta ja pehmeyttä, täydellisesti linjassa nykyisten sisustustrendien kanssa.


Mitat

  • Leveys: 98 cm
  • Syvyys: 40 cm
  • Korkeus: 123 cm

Tekniset tiedot

  • Sarja: Bello
  • Paino: 60,14 kg
  • Runko: Kongo - Mustat metallijalat
  • Etupuoli: Kongo
  • Kollaasi: Itsekoottava
  • Välineet: Liittimet, asennusohjeet
  • Takki: Kalustelevy 15mm - CONGO LAMINAATTI Kalustelevy 22mm - CONGO LAMINAATTI
  • Jalat/Lukumäärä: Metallijalka MUSTA MATTA h=270 - 4 kpl. Säädettävä huonekalujalka, MUSTA MATTA h=196 - 1 kpl.
  • Ala-jousi: Kalustelevy 15mm - CONGO LAMINAATTI
  • Sivuseinät: Kalustelevy 15mm - CONGO LAMINAATTI; pyöristetty kulma MDF - CONGO
  • Takaseinä: Huonekalulevy HDF 3mm-TUMMA LAMINAATTI
  • Runko-osastot: 22 mm huonekalulevy - CONGO LAMINAATTI
  • Etupaneelit - Ovet: Kalustelevy 15mm - CONGO LAMINAATTI
  • Saranat: 45° kulmasarana - 4 kpl
  • Kahva: PAINA AVATAKSESI
  • Jalat: Metalli
  • Laatikon liukukiskot: Alakiinnitys
  • Laatikon etuosa: Kalustelevy 15mm - CONGO LAMINAATTI
  • Laatikon runko.1: Kalustelevy 15mm - CONGO LAMINAATTI 73x12,6x28,5 x1
  • Laatikon liukukiskot: L-350 pohjakiinnitysopas - 1 kpl

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Ota yhteyttä asiakastukeen

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta