Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Lipasto Hanah Home Luke (47,9 x 113,2 x 36,8 cm) ValkoinenValkoinen

-6%
1 / 6

Valitse värin nimi

Alennettu Hinta224,99 €Alkuperäinen HintaOli 299,99 €

Aiempi alin hinta 239,99 €

Toimitus: marras viikko 46 - marras viikko 48
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 47.9 cm
  • Korkeus: 113.2 cm
  • Syvyys: 36.8 cm

  • TuotemerkkiHanah Home
  • Materiaalin ulkonäköPuu
  • Runkomateriaali18 mm melamiinipinnoitettu lastulevy|3 mm melamiinipinnoitettu MDF
  • Materiaali jalatPyökkipuu
  • MateriaaliLaminaattilevy
  • TuotenumeroSQ0255199

Tuotenumero: SQ0255199
Koko
    Korkeus113.2 cm
    Leveys47.9 cm
    Syvyys36.8 cm
Materiaali
    Materiaalin ulkonäköPuu
    Runkomateriaali18 mm melamiinipinnoitettu lastulevy|3 mm melamiinipinnoitettu MDF
    Materiaali jalatPyökkipuu
    MateriaaliLaminaattilevy
    Puulajin ulkonäköPyökki
Toiminto
    SäilytysKyllä
    SäilytystyyppiHylly
Muuta
    Värin nimiValkoinen
    Jalkojen väri Valkoisenvärinen puu
    HoitoPyyhi puhtaaksi kostealla liinalla. Käytä vain vettä tai mietoa pesuainetta. Kuivaa puhtaalla liinalla.
    VäriValkoinen
    Sarja
    LED.

Etsitkö tyylikästä ja toimivaa lipastoa viimeistelemään makuuhuoneesi sisustuksen? Älä etsi enää! 100 % MELAMIINIPINNOITETUSTA LASTULEVYSTÄ valmistettu lipastomme on täydellinen lisä mihin tahansa tilaan. Virtaviivaisen muotoilunsa ja kestävän rakenteensa ansiosta tämä lipasto tekee varmasti vaikutuksen.

Elegantti muotoilu

Lipastossa on moderni muotoilu, jossa on pyökkipuujalat ja -kahvat, jotka tuovat tilaan ripauksen hienostuneisuutta. Lipaston valkoinen väri sopii yhteen minkä tahansa sisustustyylin kanssa, joten se on monipuolinen valinta kotiisi.

Runsaasti säilytystilaa

Lukuisien hyllyjen ansiosta tämä lipasto tarjoaa runsaasti säilytystilaa kaikille vaatteillesi ja asusteillesi. Pidä tavarasi järjestyksessä ja helposti saatavilla tällä tyylikkäällä ja toimivalla huonekalulla.

Monipuolinen käyttö

Tarvitsitpa lisäsäilytystilaa makuuhuoneeseen, olohuoneeseen tai eteiseen, tämä lipasto on täydellinen ratkaisu. Sen voi kiinnittää seinään lisävakauden varmistamiseksi, mikä tekee siitä turvallisen ja varman vaihtoehdon mihin tahansa huoneeseen kodissasi. Päivitä kotisi sisustus tyylikkäällä ja käytännöllisellä lipastollamme jo tänään!

Tekniset tiedot:

  • Pyökkipuujalat ja -vedin

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy