Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Lipasto Hanah Home Luke (47,9 x 80,1 x 36,8 cm) HiekkatammiHiekka ja tammi

1 / 6

Valitse värin nimi

Hinta199,99 €
Toimitus: marras viikko 47 - joulu viikko 49
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 47.9 cm
  • Korkeus: 80.1 cm
  • Syvyys: 36.8 cm

  • TuotemerkkiHanah Home
  • Sokkelin/jalan korkeus14.2 cm
  • Materiaalin ulkonäköPuu
  • Runkomateriaali18 mm melamiinipinnoitettu lastulevy|3 mm melamiinipinnoitettu MDF
  • Materiaali jalatPyökki
  • TuotenumeroSQ0255173

Tuotenumero: SQ0255173
Koko
    Korkeus80.1 cm
    Sokkelin/jalan korkeus14.2 cm
    Leveys47.9 cm
    Syvyys36.8 cm
Materiaali
    Materiaalin ulkonäköPuu
    Runkomateriaali18 mm melamiinipinnoitettu lastulevy|3 mm melamiinipinnoitettu MDF
    Materiaali jalatPyökki
    MateriaaliPuu,Laminaattilevy
    Puulajin ulkonäköTammi,Pyökki
Toiminto
    SäilytysKyllä
    SäilytystyyppiHylly
Muuta
    SijoitusSeinään asennettava
    Värin nimiHiekka|Tammi
    Jalkojen väri Hiekka
    HoitoPyyhi kostealla liinalla ja miedolla puhdistusaineella|Kuivaa kuivalla liinalla
    VäriBeige,Ruskea
    Sarja

Muuta makuuhuoneesi tyylikkääksi ja järjestelmälliseksi keitaaksi upealla lipastollamme. 100 % melamiinipinnoitetusta lastulevystä valmistettu lipasto on paitsi kestävä myös huokuu ylellistä ilmettä, joka kohottaa tilasi tyyliä. Virtaviivainen muotoilu yhdistettynä hiekan ja tammen lämpimiin sävyihin lisää huoneeseesi välittömästi ripauksen eleganssia.

Järjestä tyylillä

Sano hyvästit sotkulle ja tervetuloa järjestykselle tämän lipaston lukuisilla hyllyillä. Vaatteista asusteisiin – kaikella on oma paikkansa, joten löydät tarvitsemasi helposti silloin kun tarvitset. Mdflam-taustalevy lisää vakautta ja tukea ja varmistaa, että tavarasi pysyvät turvassa.

Kohota tilasi ilmettä

Pyökkipuiset jalat ja vedin tuovat tähän lipastoon ripauksen hienostuneisuutta ja tekevät siitä näyttävän kalusteen mihin tahansa huoneeseen. Virtaviivainen muotoilu ja kompakti koko sopivat erinomaisesti pieniin tiloihin, ja mahdollisuus kiinnittää lipasto seinään lisää turvallisuutta ja vakautta.

Tekniset tiedot:

  • Pyökkipuujalat ja -vedin

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja
  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy