Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Lipasto Hanah Home Luke (47,9 x 96,6 x 36,8 cm) Hiekkatammihiekkatammi

1 / 7

Valitse värin nimi

Hinta224,99 €
Toimitus: marras viikko 46 - marras viikko 48
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 47.9 cm
  • Korkeus: 96.6 cm
  • Syvyys: 36.8 cm

  • TuotemerkkiHanah Home
  • Materiaalin ulkonäköPuu
  • RunkomateriaaliMelamiinipinnoitettu lastulevy|3 mm melamiinipinnoitettu MDF
  • Materiaali jalatPyökkipuu
  • MateriaaliLaminaattilevy
  • TuotenumeroSQ0255293

Tuotenumero: SQ0255293
Koko
    Korkeus96.6 cm
    Leveys47.9 cm
    Syvyys36.8 cm
Materiaali
    Materiaalin ulkonäköPuu
    RunkomateriaaliMelamiinipinnoitettu lastulevy|3 mm melamiinipinnoitettu MDF
    Materiaali jalatPyökkipuu
    MateriaaliLaminaattilevy
    Puulajin ulkonäköPyökki
Toiminto
    SäilytysKyllä
    SäilytystyyppiHylly
Muuta
    Värin nimiHiekkatammi
    Jalkojen väri Hiekka
    Vaatii kokoamisenKyllä
    HoitoPyyhi puhtaaksi kostealla liinalla. Käytä vain vettä tai mietoa pesuainetta. Kuivaa puhtaalla liinalla.
    VäriBeige,Ruskea
    Sarja

Muunna makuuhuoneesi tyylikkääksi ja järjestelmälliseksi keitaaksi upealla lipastollamme. 100 % melamiinipinnoitetusta lastulevystä valmistettu lipasto on paitsi kestävä myös huokuu eleganssia ja hienostuneisuutta. Pelkistetty muotoilu yhdessä hiekan ja tammen lämpimien sävyjen kanssa kohottaa tilasi ilmeen hetkessä.

Järjestä tyylillä

Useiden hyllyjen ja tilavan muotoilun ansiosta lipasto tarjoaa runsaasti säilytystilaa kaikille tarpeellisille tavaroillesi. Pidä vaatteet, asusteet ja muut tavarat siististi järjestyksessä ja helposti saatavilla. Mdflam-taustalevy lisää vakautta ja tukea, ja pyökkipuiset jalat sekä vedin tuovat kalusteeseen ripauksen luonnollista kauneutta.

Kohota tilasi ilmettä

Lipaston pelkistetty ja moderni muotoilu tekee siitä monipuolisen lisän mihin tahansa makuuhuoneen sisustukseen. Piditpä minimalistisesta estetiikasta tai perinteisemmästä tyylistä, tämä lipasto sulautuu saumattomasti kokonaisuuteen ja viimeistelee huoneen ilmeen. Mahdollisuus kiinnittää se seinään tuo lisää turvallisuutta ja vakautta.

Tekniset tiedot:

Älä jätä väliin tilaisuutta tuoda makuuhuoneeseesi sekä toimivuutta että kauneutta tällä upealla lipastolla. Tilaa omasi jo tänään ja koe, millaisen eron se voi tehdä tilassasi.

  • Pyökkipuujalat ja -vedin

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy