Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Lipasto Hanah Home Luke (89,4 x 93,1 x 41,8 cm) HiekkatammiHiekkatammi

1 / 6

Valitse värin nimi

Hinta399,99 €
Toimitus: marras viikko 47 - joulu viikko 49
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 89.4 cm
  • Korkeus: 93.1 cm
  • Syvyys: 41.8 cm

  • TuotemerkkiHanah Home
  • Materiaalin ulkonäköPuu
  • Runkomateriaali18 mm melamiinipinnoitettu lastulevy|3 mm melamiinipinnoitettu MDF
  • Materiaali jalatPyökki
  • MateriaaliLaminaattilevy
  • TuotenumeroSQ0255326

Tuotenumero: SQ0255326
Koko
    Korkeus93.1 cm
    Leveys89.4 cm
    Syvyys41.8 cm
Materiaali
    Materiaalin ulkonäköPuu
    Runkomateriaali18 mm melamiinipinnoitettu lastulevy|3 mm melamiinipinnoitettu MDF
    Materiaali jalatPyökki
    MateriaaliLaminaattilevy
    Puulajin ulkonäköTammi,Pyökki
Toiminto
    SäilytysKyllä
Muuta
    Värin nimiHiekkatammi
    Vaatii kokoamisenKyllä
    HoitoPyyhi kostealla liinalla ja miedolla puhdistusaineella|Kuivaa kuivalla liinalla
    VäriBeige,Ruskea
    Sarja

Muuta makuuhuoneesi tyylikkääksi ja järjestelmälliseksi keitaaksi upealla lipastollamme. 100 % melamiinipinnoitetusta lastulevystä valmistettu lipasto on paitsi kestävä myös huokuu ylellistä tuntua, joka kohottaa minkä tahansa huoneen ilmettä. Pelkistetty muotoilu yhdessä hiekan ja tammen lämpimien sävyjen kanssa luo kutsuvan ja viihtyisän tunnelman, johon on ihana palata kotiin.

Järjestä tyylillä

Lukuisien hyllyjen ja tilavan muotoilun ansiosta tämä lipasto tarjoaa runsaasti säilytystilaa kaikille vaatteillesi, asusteillesi ja muulle. Pidä tavarasi siististi järjestyksessä ja helposti saatavilla, jotta voit aloittaa päiväsi rauhallisin ja koottuin mielin.

Kohota tilasi ilmettä

Pyökkipuiset jalat ja vedin tuovat tähän lipastoon ripauksen eleganssia, mikä tekee siitä katseenvangitsijan missä tahansa huoneessa. Moderni muotoilu ja hienostunut väripaletti on helppo yhdistää olemassa olevaan sisustukseesi, jolloin lopputulos on yhtenäinen ja tyylikäs – juuri sellainen, josta pidät.

Turvallinen ja vakaa

Lipaston voi kiinnittää seinään lisävakauden varmistamiseksi, jolloin se pysyy tukevasti paikoillaan myös vilkkaissa kotitalouksissa. Voit olla huoletta tietäen, että tavarasi ovat turvassa tässä tukevassa ja luotettavassa huonekalussa.

Tekniset tiedot:

  • Pyökkipuujalat ja -vedin

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja
  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy