Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Lipasto Hanah Home Luke (89,4 x 93,1 x 41,8 cm) ValkoinenValkoinen

1 / 6

Valitse värin nimi

Hinta399,99 €
Toimitus: marras viikko 46 - marras viikko 48
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 89.4 cm
  • Korkeus: 93.1 cm
  • Syvyys: 41.8 cm

  • TuotemerkkiHanah Home
  • Materiaalin ulkonäköPuu
  • Runkomateriaali18 mm melamiinipinnoitettu lastulevy|3 mm melamiinipinnoitettu MDF
  • Materiaali jalatPyökkipuu
  • MateriaaliLaminaattilevy
  • TuotenumeroSQ0255177

Tuotenumero: SQ0255177
Koko
    Korkeus93.1 cm
    Leveys89.4 cm
    Syvyys41.8 cm
Materiaali
    Materiaalin ulkonäköPuu
    Runkomateriaali18 mm melamiinipinnoitettu lastulevy|3 mm melamiinipinnoitettu MDF
    Materiaali jalatPyökkipuu
    MateriaaliLaminaattilevy
    Puulajin ulkonäköPyökki
Toiminto
    SäilytysKyllä
Muuta
    Värin nimiValkoinen
    Jalkojen väri Pyökki
    Vaatii kokoamisenKyllä
    HoitoPyyhi puhtaaksi kostealla liinalla. Käytä vain vettä tai mietoa pesuainetta. Kuivaa puhtaalla liinalla.
    VäriValkoinen
    Sarja

Etsitkö tyylikästä ja käytännöllistä lipastoa täydentämään makuuhuoneesi sisustusta? Tutustu upeaan lipastoomme, joka on valmistettu 100 % melamiinipinnoitetusta lastulevystä. Tämä lipasto ei ole vain huonekalu – se on eleganssin ja hienostuneisuuden ilmentymä.

Elegantti muotoilu makuuhuoneeseesi

Virtaviivaisen muotoilunsa ja selkeiden linjojensa ansiosta tämä lipasto kohottaa makuuhuoneesi ilmettä välittömästi. Valkoinen väri tuo tilaan modernia raikkautta, kun taas pyökkipuiset jalat ja vedin luovat lämpimän ja kutsuvan kontrastin.

Runsaasti säilytystilaa

Sano hyvästit täyteen ahdetuille laatikoille ja sotkuisille hyllyille. Tässä lipastossa on useita hyllyjä ja lokeroita, joiden avulla järjestät vaatteet, asusteet ja muut tärkeät tavarat vaivattomasti. Pidä kaikki käden ulottuvilla ja siististi paikoillaan stressittömiä aamuja varten.

Tukeva ja kestävä rakenne

Laadukkaista materiaaleista valmistettu lipasto on tehty kestämään. 18 mm paksu melamiinipinnoitettu lastulevy varmistaa kestävyyden ja vakauden, ja 3 mm paksu Mdflam-takapaneeli tuo lisätukea. Pyökkipuiset jalat tarjoavat tukevan perustan, mikä tekee tästä lipastosta luotettavan ja pitkäikäisen huonekalun.

Helppo asentaa

Tämän lipaston voi kiinnittää helposti seinään lisäturvallisuuden ja vakauden varmistamiseksi. Noudata vain mukana toimitettuja ohjeita ja nauti uudesta lipastostasi hetkessä. Muuta makuuhuoneesi tyylikkääksi ja järjestelmälliseksi keitaaksi tämän kauniin lipaston avulla.

Tekniset tiedot:

  • Pyökkipuujalat ja -vedin

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy