Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Renor lipasto 5 laatikolla Valkoinen 72x30x108 cm

1 / 11
Hinta224,99 €
Toimitus: ti 3 marrask. - ti 17 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 72.4 cm
  • Korkeus: 108.1 cm
  • Syvyys: 29.8 cm

  • TuotemerkkiTvilum
  • Materiaalin ulkonäköPuu
  • RunkomateriaaliLastulevy
  • Metallin ulkonäköTeräs
  • MateriaaliPuu
  • TuotenumeroSQ0243075

Tuotenumero: SQ0243075
Koko
    Korkeus108.1 cm
    Leveys72.4 cm
    Syvyys29.8 cm
Määrä
    Laatikkojen lukumäärä5
Materiaali
    Materiaalin ulkonäköPuu
    RunkomateriaaliLastulevy
    Metallin ulkonäköTeräs
    MateriaaliPuu
    Puulajin ulkonäköMaalattu puu
Toiminto
    SäilytysKyllä
    SäilytystyyppiLaatikot
Muuta
    SijoitusSeinään asennettava
    Värin nimiValkoinen
    Seinään kiinnitys sisältyyKyllä
    Vaatii kokoamisenKyllä
    Paino 36.4 kg
    HoitoPyyhi kostealla liinalla
    VäriValkoinen
    SarjaMay

May-lipasto on ihanteellinen ratkaisu pieniin tiloihin. Siinä on viisi laatikkoa ja muovinen vedin. Tämä kaluste yhdistää toiminnallisuuden selkeään ja minimalistiseen muotoiluun.

  • Valmistettu Tanskassa FSC-sertifioidusta puusta
  • Kansilevyn painokapasiteetti 7 kg / 15.43 lb
  • Laatikoiden painokapasiteetti 6 kg / 13.23 lb
  • Kuulalaakeroidut teräskiskot
  • Kaatumisen estolaite sisältyy

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy