Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

Hulluja ALE-hintoja BLACK FRIDAY jopa –50% →

Kategoriat

  • AsiakastukiAsiakastuki

Viikonlopun BLACK DEAL!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Senkki Kofcas 34x70 cm

-20%
1 / 3
Alennettu Hinta114,99 €Alkuperäinen HintaOli 169,99 €

Aiempi alin hinta 143,99 €

Toimitus: joulu viikko 50 - joulu viikko 52
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 69.9 cm
  • Korkeus: 81.7 cm
  • Syvyys: 34.1 cm

  • RunkomateriaaliPuukomposiitti
  • MateriaaliPuu
  • Materiaalin ulkonäköPuu
  • Puulajin ulkonäköTumma puu
  • ValaistusEi
  • Tuotenumero2046254

Tuotenumero: 2046254
Koko
    Korkeus81.7 cm
    Leveys69.9 cm
    Syvyys34.1 cm
Materiaali
    RunkomateriaaliPuukomposiitti
    MateriaaliPuu
    Materiaalin ulkonäköPuu
    Puulajin ulkonäköTumma puu
Muuta
    ValaistusEi
    MuotoSuorakulmainen
    Värin nimiRuskea, Musta
    Jalkojen väri Tummanharmaa
    Kestävyysseloste
    Vaatii kokoamisenKyllä
    Paino 20.1999999999999 kg
    HoitoPyyhi kostealla liinalla
    VäriRuskea,Musta
    SarjaSredets

Senkki Kofcas 34x70 cm on tyylikäs säilytyskaluste, joka sopii täydellisesti sisustukseen. Senkissä on suorakulmainen muoto ja se on valmistettu kestävästä puukomposiitista. Sen ruskea/musta väri luo lämpimän ja tyylikkään ilmeen huoneeseen.

Tämä senkki tarjoaa runsaasti säilytystilaa kahdeksan tilavan hyllyn ansiosta. Voit järjestää kirjat, koriste-esineet ja muut tavarat helposti ja kätevästi. Senkki on myös helppo koota itse ja siinä on tummanharmaat jalat, jotka tuovat lisää tyylikkyyttä.

Forten tuotemerkki takaa korkean laadun ja kestävyyden. Senkki on osa TOKIO-sarjaa, ja se sopii täydellisesti muiden sarjan kalusteiden kanssa.

Senkki on suunniteltu sisäkäyttöön ja sen mitat ovat leveys 69.9 cm, korkeus 81.7 cm ja syvyys 34.1 cm. Sen paino on 20.2 kg.

Valitse tämä Senkki Kofcas 34x70 cm, jos haluat käytännöllisen ja tyylikkään säilytysratkaisun kotiisi. Tilaa se nyt ja nauti hyvin järjestetystä ja kauniista sisustuksesta!

  • Tyylikäs ja käytännöllinen säilytyskaluste
  • Kahdeksan tilavaa hyllyä
  • Helppo koota itse

Tähän olemme koonneet yleisimmät kysymykset ja vastaukset tuotteesta "Senkki Kofcas 34x70 cm".

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy