Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

Hulluja ALE-hintoja BLACK FRIDAY jopa –50% →

Kategoriat

  • AsiakastukiAsiakastuki

Viikonlopun BLACK DEAL!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Trysil Hyllylevy 75,4x26,45 cmValkoinen

Outlet
1 / 3
Hinta31,99 €Alkuperäinen HintaOli 38,99 €

Aiempi alin hinta 31,99 €

Toimitus: ke 4 marrask. - ke 11 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 75.4 cm
  • Korkeus: 1.8 cm
  • Syvyys: 26.45 cm

  • TuotemerkkiTvilum
  • Materiaalin ulkonäköPuu
  • MateriaalityyppiLastulevy
  • Puulajin ulkonäköMaalattu puu
  • Värin nimiValkoinen
  • TuotenumeroSYN0059229

Tuotenumero: SYN0059229
Koko
    Korkeus1.8 cm
    Leveys75.4 cm
    Syvyys26.45 cm
Materiaali
    Materiaalin ulkonäköPuu
    MateriaalityyppiLastulevy
    Puulajin ulkonäköMaalattu puu
Muuta
    Värin nimiValkoinen
    Paino 4.6 kg
    VäriValkoinen
    SarjaTrysil

  • Tillverkad i Danmark av FSC-certifierat trä
  • Produktstorlek: 75,4 x 26,45 x 1,8 cm.

Specifikationer

  • Rum: Bor
  • Kollektion: Basic
  • Undvik att använda elverktyg: Ja
  • Tvilum Färgnamn: Vit
  • Försäljningsartikeltyp: Tillbehör
  • Hyllvarianter [st.]: 1
  • Montering krävs: Nej
  • Tipp-säkerhetsanordning ingår: Nej
  • Skötselanvisning: Torka med fuktig trasa
  • FSC-certifikat nr: SA-COC-003793
  • Sekundära rum: Bor
  • Förslag på monteringstid [timmar]: 0,5-1

Design och finish

  • Produktmaterial: Spånskiva
  • Färgkoder: 49

Monterade mått

  • Nettovikt [kg]: 4.6
  • Tara [kg]: 0,3
  • Djup [cm]: 26,45
  • Bredd [cm]: 75,4
  • Höjd [cm]: 1.8

Montering

  • Monteringssteg: 2
  • Totalt antal komponenter att montera [st.]: 0
  • Medföljande Beslag [st.]: 16

Tähän olemme koonneet yleisimmät kysymykset ja vastaukset tuotteesta "Trysil Hyllylevy 75,4x26,45 cm".

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy