Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

Kategoriat

  • AsiakastukiAsiakastuki

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Bathlife Dingla -pyyhekoukku

-46%
1 / 2

Valitse väri

    13,99 €Oli 26,99 €

    Aiempi alin hinta 25,99 €

    Toimitus: marras viikko 48 - joulu viikko 50
    • Aina hintatakuu
    • 14 päivän peruuttamisoikeus
    • Nopea toimitus
    • Jopa 20 vuoden takuu

    Tuotteesta

    • Leveys: 5.3 cm
    • Korkeus: 5.6 cm
    • Syvyys: 5.5 cm

    • TuotemerkkiBathlife
    • Halkaisija5.3 cm
    • MateriaaliMetalli
    • Värin nimiMattamusta
    • UlkonäköMatta
    • Tuotenumero1913172

    Tuotenumero: 1913172
    Koko
      Korkeus5.6 cm
      Halkaisija5.3 cm
      Leveys5.3 cm
      Syvyys5.5 cm
    Materiaali
      MateriaaliMetalli
    Muuta
      Värin nimiMattamusta
      UlkonäköMatta
      Paino 0.12 kg
      VäriMusta
      SarjaDingla

    Bathlife Dingla -pyyhekoukku on huolella suunniteltu kylpyhuonetarvike. Pyyhekoukun voi asentaa joko ruuveilla piilokiinnityksellä tai mukana toimitettavalla liimalla, jonka voi irrottaa, jos koukkua halutaan siirtää. Liimaamalla pyyhekoukun paikalleen vältytään reikien tekemiseltä kylpyhuoneen vedeneristykseen. Tämän tuotteen on kehittänyt Ruotsissa Bathlife of Sweden. Se tarkoittaa, että tuote on valmistettu eettiset ja ympäristönäkökohdat huomioiden. Bathlifen tavoitteena on tarjota edullinen ja laadukas tuote, johon voit luottaa ja josta voit nauttia pitkään. Tuotteen laatu on varmistettu eurooppalaisen standardin mukaisesti.

    Tähän olemme koonneet yleisimmät kysymykset ja vastaukset tuotteesta "Bathlife Dingla -pyyhekoukku".

    Toimitustapa

    Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

     

    Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

    Asiakastuki

    Vastaavia tuotteita

    Valitut lisätarvikkeet

    Usein ostettu yhdessä

    Katso lisää valikoimasta

    Uutiskirje

    Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

    Kaikki tämä ja paljon muuta:

    • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
    • Henkilökohtaiset tarjoukset
    • Maksuton ja täysin digitaalinen
    Rahti alk. 6,95 €
    Laaja valikoima huonekaluja

    • Svea logo
    • Mastercard- ja Visa-logot
    Copyright © 2026 TM Finland Oy